Çözüldü Battlefield 3 Ölmeden Önce Ekran Kararması

• Konuyu başlatan Revenue
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 3B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
R

Revenue

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar,

Bundan 2 gün önce Battlefield 3 Multiplayer oynarken bir anda ekran hareketleri yavaşladı ve bir anda dondu. Kısa bir süre sonra WerFault.exe başlığında "Uygulamada unknown software exception (0xc00001d) özel durumu oluştu, konum 0x7542b50a." hatası aldım. Ardından hatayı araştırdım ancak bir sonuç bulamadım. Dün ve bugün oyunda bir saldırıya maruz kaldığımda ölmeme yakın bir zamanda ekran kararıyor ve 1 saniyeden kısa bir sürede tekrar geri geliyor ve o sırada hareket etmem engelleniyor. Ekran geri geldiğinde yaşıyor oluyorum ve anında ölüyorum. Elimden geldiğince anlatmaya çalıştım, daha detaylı bir bilgi isterseniz telefon ile bu problemi videoya alabilirim (Ekran kaydetme programları ekranın kararma anını çekemiyor olabilirler). Oyun orjinal, donanım bilgilerim ve işletim sistemi bilgim imzamda yer alıyor, monitörü alalı daha 1 hafta olmadı yeni bir monitör ve HDMI kablosu ile bağlı. Yardımcı olabilecek biri var mı ?

Merhaba arkadaşlar,

Bundan 2 gün önce Battlefield 3 Multiplayer oynarken bir anda ekran hareketleri yavaşladı ve bir anda dondu. Kısa bir süre sonra WerFault.exe başlığında "Uygulamada unknown software exception (0xc00001d) özel durumu oluştu, konum 0x7542b50a." hatası aldım. Ardından hatayı araştırdım ancak bir sonuç bulamadım. Dün ve bugün oyunda bir saldırıya maruz kaldığımda ölmeme yakın bir zamanda ekran kararıyor ve 1 saniyeden kısa bir sürede tekrar geri geliyor ve o sırada hareket etmem engelleniyor. Ekran geri geldiğinde yaşıyor oluyorum ve anında ölüyorum. Elimden geldiğince anlatmaya çalıştım, daha detaylı bir bilgi isterseniz telefon ile bu problemi videoya alabilirim (Ekran kaydetme programları ekranın kararma anını çekemiyor olabilirler). Oyun orjinal, donanım bilgilerim ve işletim sistemi bilgim imzamda yer alıyor, monitörü alalı daha 1 hafta olmadı yeni bir monitör ve HDMI kablosu ile bağlı. Yardımcı olabilecek biri var mı ?

Multiplayer oyunda güncelleme yapmamış olabilir mi? Veya bir dosyada yazılım hatası olabilir mi? Tahminim bu bizden iyi bilen üstadlar iyi bilir. Ama benim fikrim bu
monitörden kaynaklanan bir şey olduğunu sanmıyorum. Öyle olsa bile; monitörün acma ve kapama ışığına bakmalısın. Değişiklik gösteriyor mu?

Eski monitörü bağladım ve bu ekran kararması olmadı. Sanırım tam ölme anında ekrana bir emir yolluyor ve ekranın kapanmasını ve tekrar açılmasını sağlıyor. Bunu nasıl çözeceğim hiçbir fikrim yok..

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı