Windows 8.1 Ekran Kararması

oktayo290

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba Technopat'da yeniyim :)

Bilgisayarım da Windows 8 vardı bilgisayarı Windows 8.1 e yükselttim bilgisayar açılırken sorun yaşadı.
Şifreyi soruyor yazıyorum sonra tamam diyorum hoş geldiniz yazısı normalden çok uzun süre duruyor ve masaüstü açılacağı yerine siyah ekran kalıyor. Ben de Ctrl+Alt+del yapıyorum ve görev yöneticisinden explorer.exe yi yönetici bir şekilde açıyorum ancak yönetici yapınca açılıyor. Normal başlatınca olmuyor. Tabi haliyle windows 8 de sistemi sıfırlama var onu yapmaya çalışacağım ama yönetici olarak açtığım için sistemi sıfırlama sekmesini açamıyorum yöneticiden çıkın sonra tekrar deneyin diyor. e normal şekilde açılmıyor zaten ne yapacağımı bilmiyorum. Sistem geri yüklemeyi denedim fakat bilmediğimden yeni geri yükleme noktası oluşturdum. Başka da yok :( O yüzden geri de yükleyemiyorum. Tek çare format diye düşünüyorum. Yapabileceğim bir şey var mıdır?

Başka yapabileceğim bir şey kalmadı. Eğer bu konula ilgili bir bilginiz varsa lütfen yazın ben de denemeye çalışayım. Bir de ben klavyeyi açmıştım temizledim içini :D sonra taktığım da silme tuşu backspace virgül yapmaya başladı :D bunun da çözümünü biliyorsanız paylaşır mısınız? Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı