Battlefield 4 alınır mı?

yusufahri7

Femtopat
Daha fazla  
BF 1 oynuyorum hala seviyorum da ama sunucular boşalmaya başladı. Kolay kolay güzel maç olmuyor. BF serisi yine indirime girmiş. BF 4 dikkatimi çekti o veya başka bir seri alınır mı?

Bende BF1 almayı düşünüyordum ama dediğiniz kadar sunucular boş mu ne kadar sürüyor hiç o tarz bir oyun oynamadım. Valorant, CS2 falan oynadım hep.

BF1 hala oynanıyor hocam alabilirsiniz bazı saatler boş olabiliyor ama nadir genelde hep dolular.

Bende BF1 almayı düşünüyordum ama dediğiniz kadar sunucular boş mu ne kadar sürüyor hiç o tarz bir oyun oynamadım. Valo, CS2 falan oynadım hep.
BF 1 kesinlikle öneririm bir fps oyunları arasında bir şaheser bence bu görüşe sahip çok kişi de bulursun ancak çok erken veya çok geç saatlerde güzel sunucu bulmak zor oluyor. Seri hoşuma gittiği için 2. bir arayışta olduğumu söyleyebilirim.

BF4 hile kaynıyor BF2042 almanı öneririm.
Nostajik savaş atmosferi aradığım için BF 2042 bana pek sıcak durmuyor. BF 5 önerir misin hocam?

BF 1 oynuyorum hala seviyorum da ama sunucular boşalmaya başladı. Kolay kolay güzel maç olmuyor. BF serisi yine indirime girmiş. BF 4 dikkatimi çekti o veya başka bir seri alınır mı?
Alınmaz, bf4 artık çok eskide kaldı. Mekaniklere alışmak zor. Ayrıca ben şahsen hiç bir Battlefield oyununu da önermem açıkçası. Bir süre sonra bağımlılık sorunları olabilir.

BF 1 kesinlikle öneririm bir fps oyunları arasında bir şaheser bence bu görüşe sahip çok kişi de bulursun ancak çok erken veya çok geç saatlerde güzel sunucu bulmak zor oluyor. Seri hoşuma gittiği için 2. bir arayışta olduğumu söyleyebilirim.

Nostajik savaş atmosferi aradığım için BF 2042 bana pek sıcak durmuyor. BF 5 önerir misin hocam?
Bende BF5 var BF5'te girdiğin 10 oyundan 9'unda net hile var. Ben bu sıkıntıdan dolayı 2042 aldım.

Bende BF5 var BF5'te girdiğin 10 oyundan 9'unda net hile var. Ben bu sıkıntıdan dolayı 2042 aldım.
BF1 için de bu tarz yorumlar yapmışlardı ancak özel sunucular olsun hilelerin kicklenmesi olsun serverları korumaya çalışıyor çoğu adminler. BF5de de bu şekilde mi işliyor peki online olayı yoksa eşleştirmeyi oyun mu yapıyor hocam

Alınmaz, bf4 artık çok eskide kaldı. Mekaniklere alışmak zor. Ayrıca ben şahsen hiç bir Battlefield oyununu da önermem açıkçası. Bir süre sonra bağımlılık sorunları olabilir.
Millet hala BF 3, Vietnam falan oynuyor 4'e eski diyorsun. Efsaneler eskimez yillanir. Orijinal Cod 4 un serverları hala dolu oyun 2007 de çıktı

Yeni konular

Geri
Yukarı