Battlefield 4 Almaya değer mi?

Şu andan sonra önermem. Ben yıllarca oynadım. Hikaye çok iyi değil fakat beni oldukça gaza getirmişti. Oyunun fizikleri vs. eskide kaldı. Tanklar ile oynamak falan artık bana zevkli gelmiyor. Helikopterler vs. çok abartılı güçlüler ve oyun zevkinin içine ediyorlar.

Battlefield 4 yerine WW3 öneririm.

Senaryo kısmı doyurucu değil. Çevrimiçi kısmında ise sudan çıkmış balık gibi olursun, çünkü mevcut sunucularda hep oyunun uzmanları var. Bence ya arkadaşın söylediği gibi alternatiflerine yönel ya da Battlefield 1 veya V al.

Çevrimiçi kısmında ise sudan çıkmış balık gibi olursun, çünkü mevcut sunucularda hep oyunun uzmanları var.
Şimdi açsam oyuncu kalmaz girdiğim sunucuda :D

Gerçekten çok haklısın. Ben yıllar önce Scout helikopter ile dünya sıralamasında ilk 10'a girmiştim. Şimdi bir alsam helikopteri elime, 100-0 :D

Tankta aynı şekilde öyle. Bir T-90A verin bana...

Tabii alınmaz diyorum boşuna demiyorum. Bir tank her yerden mi hasar alır be kardeşim... Adam delinmeyecek yerden vuruyor 35 hasar...

Şu andan sonra önermem. Ben yıllarca oynadım. Hikaye çok iyi değil fakat beni oldukça gaza getirmişti. Oyunun fizikleri vs. eskide kaldı. Tanklar ile oynamak falan artık bana zevkli gelmiyor. Helikopterler vs. çok abartılı güçlüler ve oyun zevkinin içine ediyorlar.

Battlefield 4 yerine WW3 öneririm.
WW3 ne kadar?

World War 3 şu an erken erişim de server sıkıntıları falan oluyormuş.
O sorun değil. Onu çözdüler, şu an bir şey yok. Olursa da çözerler. @bados123'in dediği gibi, oyun içerisi eklenti ve modifikasyon vs. kasmak çok zor. Oraya harcayacağı zamanı World War 3'e harcar, daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı