Battlefield 4 Hile ve Ban Yeme

mabcitayfa92

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba, size sorumu örnek vererek sormak istiyorum. Mesela bir adam battlefield 4 multiplayer'de aimbot yaptı, o kişi ban yer mi? Eğer ban yerse oyuna başka bir origin hesabı ile devam edebilir mi? Yoksa birdaha hiç multiplayer'e giremez mi?

Genellikler sadece sunucu içi ban yiyor kullanıcılar. Fakat dediğiniz gibi tüm sunuculardan ban yeme gibi bir sistemde mevcut. Neye göre değiştiğini bilmiyorum, bir kaç defa hile kullanıyorum sanılıp sunucu içi ban yemiştim. Global ban yiyen arkadaşlarla da karşılaştım. :dikkatli:

Galileo Galilei, Sadece oyunu oynayan arkadaşlarımdan duyduğum bir şey. Yer belirleme, aimbot gibi hileler kullanan bir arkadaş vardı ve hesabını değiştirdi, nedenini sorduğumda ban yediğini söyledi. Fakat hile yüzünden olup olmadığını bilmiyorum.

Ne serverdan ban arkadaşlar yapmayın. Serverden banlanma küfür edersin vb. banlanırsın. Hile yaptın m hem serverden hemde ellerinde kanıt var ise rapor atarlar ea'ya tamamen banlanırsın.

Tabii para verip sonra yeniden oyunu alırsan oynayabiliyorsun :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı