Battlefield 4 için yapılması gereken modem ayarları

Galileo Galilei

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zamandır BF4 oynuyorum. Adamlar bazen çapraz çapraz kayıyor mapte, bazen ping 17-27 olduğu olduğu halde lag gibi bir şey oluyor.
Modemim TP-Link T-DW8151N daha önceden hiç port ayarı yapmadım.
Nasıl yapabilirim?
Arkadaşlar konu günceldir...
@Recep Baltaş

Son düzenleme:
Ben herhangi bir ayar yapmadan oynuyorum.
Oyundan kaynaklı lag var zaten ama çok karşılaşmadım. 27 ping çok iyi lag olmaz zaten o değerde.

Ben herhangi bir ayar yapmadan oynuyorum.
Oyundan kaynaklı lag var zaten ama çok karşılaşmadım. 27 ping çok iyi lag olmaz zaten o değerde.
Tam olarak lag gibi değil oyunun başında adamlar çapraz çapraz yürüyor, bazen 2 adım gidiyorum beni geri atıyor, servera giriyorum 3 dk boyunca elimde silah gözükmüyor.

Aynı sıkıntı bendede var şimdi konu açacaktım konu ile ilgili. Benim ping 999'u gördüğüde oluyor 200'den aşağıya inmiyor oyunun zevkini kaçırdı iyice nasıl çözücez bunu?

Çapraz yürüme işine bir şey diyemem oyun, oyuncu veya server ile ilgili olsa gerek.
Silahın geç gelmesi seni erken oyuna dahil etmesinden dolayı, yüklemeler bitmeden oyuna girdiğinde böyle oluyor, 3 dakika biraz fazla ama.
Bende ortalama 20 saniye sonra ses, bazen sendeki gibi silah ve kaplamalar geç geliyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı