Battlefield 4 vs Arma 3

Battlefield 4 optimizasyon olarak çok daha iyi. Arkasında EA gibi bir firma var sonuçta. Ama önerim Arma 3 almanız yönünde olur. Ben arkadaşlarımla Arma 3 oynarken çok eğlendim. Arkadaşlarınız ile rp yaparken zevkli oluyor. Fakat ben Online sevmiyorum hikaye odaklı giderim diyorsanız Battlefield almanız yararınıza olur.

Arman 3'ün pek de iyi bir optimizasyona sahip olduğu söylenemez.
Eğer ilk kez BF 4 oynayacaksanız biraz zorlanacaksınzı onu söyleyeyim.
Ve Arma 3 'de normal bir savaş oyunu değil çok gerçekçi bir oyun öyle gideyim adam vurayım diye başlayacaksanız tavsiye etmem. RP ve simulasyon karışımı bir oyun.
Ama alıştıktan sonra güzel oluyor. Fakat biraz daha adam vurayım eğlence olsun diyorsanız BF 4 derim. BF 4 de sunucların boş olduğu da söylenemez genelde 1 sunucuda 40-50 kişi oluyor saatine göre.

Arman 3'ün pek de iyi bir optimizasyona sahip olduğu söylenemez.
Eğer ilk kez BF 4 oynayacaksanız biraz zorlanacaksınzı onu söyleyeyim.
Ve Arma 3'de normal bir savaş oyunu değil çok gerçekçi bir oyun öyle gideyim adam vurayım diye başlayacaksanız tavsiye etmem. RP ve simulasyon karışımı bir oyun.
Ama alıştıktan sonra güzel oluyor. Fakat biraz daha adam vurayım eğlence olsun diyorsanız BF 4 derim. BF 4 de sunucların boş olduğu da söylenemez genelde 1 sunucuda 40-50 kişi oluyor saatine göre.

Gerçeklikten kastınız nedir onu tam anlamadım. Mesela birkaç mermiyle adamın işini bitirmek gibi mi ya da nasıl?

Ayrıca rp olayı güzel ama arkadaşlarımda da iyi bilgisayarlar olmadığı için biraz zor.

Gerçeklikten kastınız nedir? Onu tam anlamadım. Mesela birkaç mermiyle adamın işini bitirmek gibi mi? Ya da nasıl?

Ayrıca RP olayı güzel ama arkadaşlarımda da iyi bilgisayarlar olmadığı için biraz zor.
Nazik bir üye size BF4 kodu verebileceğini söylemiş üstteki cevaplarda.
Arma 3 oyunun sunucuları boş, en azından Türkçe olanları. İngilizce bilmiyorsan dolu bir sunucu bulman zor.

Gerçeklikten kastınız nedir onu tam anlamadım. Mesela birkaç mermiyle adamın işini bitirmek gibi mi ya da nasıl?

Ayrıca rp olayı güzel ama arkadaşlarımda da iyi bilgisayarlar olmadığı için biraz zor.
Hem adamlar 1-2 mermide ölüyor hem de mesela adam öldürmek için takımınızdan ayrıldınız vs. sunucudan atılabiliyorsunuz. Beni biraz sıkımıştı başlarda. Ben de BF 4 'ü öneriyorum. @İntelStokFan hocam da hediye edebilirmiş zaten.

Geri
Yukarı