Battlefield serisinin hangi oyunları alınmalı?

Sekolargg

Hectopat
Hazır Steam'de indirim varken hangi oyunları almamı önerirsiniz? DLC almaya gerek var mı? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-14 110238.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-14 110238.png
    929,8 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır Steam'de indirim varken hangi oyunları almamı önerirsiniz? DLC almaya gerek var mı? Şimdiden teşekkürler.
BF 1 benim açımdan her türlü en iyisi BF V de var ama BF 1'in tadını vermiyor , grafik yönünden kendilerini çok geliştirmemişler. Ve Bf 1 e baksan birsürü dopdolu server var fakat BF V'te yarı dolu server bulsan şükrediyorsun.

BF 1 benim açımdan her türlü en iyisi BF v de var ama BF 1'in tadını vermiyor, grafik yönünden kendilerini çok geliştirmemişler. Ve BF 1'e baksan bir sürü dopdolu server var fakat BF V'te yarı dolu server bulsan şükrediyorsun.

Sağ olun hocam ama BF1 aldım hikayeyi bitirip iade ettim Online'ı beni sarmadı pek.

Sağ olun hocam ama BF1 aldım hikayeyi bitirip iade ettim Online'ı beni sarmadı pek.
Asıl online'ın sarması lazım aslında, operasyonlara girmediniz büyük ihtimalle ordan filtreleyip boş yer sayısını 2-5 oyun türünü sadece operasyon yapmalısınız onun dışındakiler sarmıyor fakat operasyonlar mükemmel tek kelimeyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı