Bazı kişilerin yaşıtlarının çok çok üzerinde olması

Malware.AI

Hectopat
Yer
Ankara/Yenimahalle
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 4800H, 8x2 3200 MHZ RAM. 512GB NVME SSD, NVIDIA 1650TI.
İnternet: Türknet 100 Download/50 Upload.
Geçen günlerde Discord’da öylesine dolaşıyordum ve sesli kanalda velet diyebileceğimiz 11-12 yaşındaki biri tanrının var olup olmayacağı hakkında konuşuyordu ve verdiği argümanlar da aşırı mantıklıydı. Normalde bu yaşlardaki çocukların dışarıda top oynaması falan gerekmez mi? Ciddi soruyorum çok kafama takıldı yeni nesil çok mu zeki geliyor hala anlayamadım. Veya bazılarının bu kadar aptal olup bazılarının bu kadar zeki olma sebebi ne?

Bu genellikle ailelerin büyütme şekline göre oluyor. Buna kendimi örnek gösterebilirim. Kendi yaşıtlarımın çok çok üstünde olduğumu söylerler hep. Aile çocuğunu ne kadar az şımarık büyütürse çocuk o kadar iyi bir şekilde büyür.

Geçen günlerde Discord’da öylesine dolaşıyordum ve sesli kanalda velet diyebileceğimiz 11-12 yaşındaki biri tanrının var olup olmayacağı hakkında konuşuyordu ve verdiği argümanlar da aşırı mantıklıydı. Normalde bu yaşlardaki çocukların dışarıda top oynaması falan gerekmez mi? Ciddi soruyorum çok kafama takıldı yeni nesil çok mu zeki geliyor hala anlayamadım. Veya bazılarının bu kadar aptal olup bazılarının bu kadar zeki olma sebebi ne?
Sosyal medya hocam. Oradan buradan gördüklerini söylüyor hepsi neredeyse. Var mı diyordu yok mu? 😀

Bence sadece o konuda bir takım şeyler biliyorlardır çünkü şu 2 3 yıldır din ülkede sorgulanmaya başlandı gençler arasında Allah'a sövmeler arttığından beri yani. İşte bu akımda herkesin din merakını uyandırdı. Yani ben sövüyorum ama ya varsa vs gibisinden anlamışsındır.

Sosyal medya hocam. Oradan buradan gördüklerini söylüyor hepsi neredeyse. Var mı diyordu yok mu? 😀
Yok diyordu. Ancak ilk bakışta çok mantıklı görünen argümanlar vermişti. Dediğiniz gibi büyük ihtimalle sosyal medya ama bilemiyorum yinede bu yaşta birisine göre bunları tartışması/konuşması bile bir garip diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı