Beats Solo 3 Mikrofonu Çalışmıyor

Pisst0nn

Centipat
Merhaba. Beats Solo 3 kulaklığı kullanıyorum. Tek jak girişi var ve ön paneldeki kulaklık girişine bağlıyorum. Ses almada bir sıkıntı olmuyor fakat mikrofonum çalışmıyor. Kasamın ön panelinde tek giriş var ve altında kulaklık/mikrofon logosu var. Sanırım bir ayarı var fakat çözemedim.

%99 kablolu kullandığınız için çalışmıyor.

Kablosuz olarak telefonunuzda vs. kullanmayı deneyin, olacaktır. Bilgisayarda da kulanacağım derseniz Bluetooth adaptör almalısınız.

%99 kablolu kullandığınız için çalışmıyor.

Kablosuz olarak telefonunuzda vs. kullanmayı deneyin, olacaktır. Bilgisayarda da kulanacağım derseniz Bluetooth adaptör almalısınız.

Hocam tek kablo ile mikrofonu çalışan arkadaşlarım var bu neden çalışmıyor?

Ve önerebileceğiniz bir adaptor var mıdır?

Hocam tek kablo ile mikrofonu çalışan arkadaşlarım var bu neden çalışmıyor?

Ve önerebileceğiniz bir adaptor var mıdır?
Ben kullanıyorum, ilk takınca baş ağrıtsa da driverları kurup yarım saat civarı uğraştıktan sonra stabil çalışıyor.
10 TL daha ucuz olsun diye kötü ürünlere bulaşmayın, bluetooth işi çok baş ağrıtır. Driverını kurmayı unutmayın.

Ben kullanıyorum, ilk takınca baş ağrıtsa da driverları kurup yarım saat civarı uğraştıktan sonra stabil çalışıyor.
10 TL daha ucuz olsun diye kötü ürünlere bulaşmayın, bluetooth işi çok baş ağrıtır. Driverını kurmayı unutmayın.

Gecikme vs yapmaz değil mi hocam? Kulaklık taktınız mı?

Benim hissedeceğim düzeyde gecikme yapmadı ama gecikme konusunda benden fikir almanızı önermem :D
Olsa dahi hissedeceğimi sanmıyorum.

Bu arada kablo ile mikrofon kullanan arkadaşlarınız da mı Beats Solo 3 kullanıyor?

hayır onlar başka kulaklık kullanıyor ama onlarında ucu tek girişli. Bir kablo ile giriş-çıkış alıyorlar.

Geri
Yukarı