Behringer BCD2000 sürücüsü Windows 10'da çalışmıyor

kfelek

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Görüntü Operatörü
BCD2000_top-8cca7f9d4fbdc2b5dead1c849eec5f50.jpg

Behringer bcd 2000 model cihaz edindim fakat Windows 10'da aygıt yöneticisinde ünlem işareti çıkıyor ve sürücüsü bir şekilde kurulmuyor. Eski bir cihaz XP'de düzgün şekilde çalıştı Windows 7'de ise yarım yamalak çalıştı ben de fazla kurcalamadım sadece çalışıyor olması benim için yeterliydi. Bunu Windows 10'da çalıştırmanın bir yolu var mı? Sadece bu cihaz için değil genel olarak çalışmayan belli bir kısımda takılan bir sürücüyü kandırmanın veya atlatıp düzgün şekilde çalışmasının bir yolu var mı? Cihaz kimliğinde ki bilgiler ile deneyebileceğim bir yol var mı ne yaptıysam Windows 10'da çalışmıyor. EEPROM'unu kodlayan bir GitHub kullanıcısı var ve Windows 10'da çalıştırmış. Bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Antalya'dayım iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihaz kimliğindeki karışık harf numaraların en uzunundan başlayarak arama motorunda arattınız mı? Varsa sürücüsü mutlaka çıkar.
Hayır denemedim. Bu şekilde kendi sitesinin dışında ki bir sürücüyü bulabilir miyim? Çünkü nadir bi cihaz ve kullanıcısı az olduğundan dolu dolu bir sürücüsü olmayabilir kendi üreticisi dışında. Sürücüsü bozuk değil ama bir şekilde Windows10'da çalışmıyor.

Geri
Yukarı