Steam Bekleyen bakiye sistemi ayarı nasıl kapatılır?

FeritS0

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
𝐒𝐚𝐩𝐩𝐡𝐢𝐫𝐞 𝐍𝐢𝐭𝐫𝐨+ 𝐑𝐱 𝟓𝟕𝟎𝟎𝐱𝐭 𝐁𝐄 𝟖𝐆𝐁 - 𝐢𝟑-𝟏𝟐𝟏𝟎𝟎𝐅 𝟑.𝟑𝟎 𝐆𝐇𝐳 - 𝟐𝐱𝟏𝟔 𝐆𝐁 𝐑𝐚𝐦 𝐆-𝐒𝐊𝐈𝐋𝐋 𝟑𝟐𝟎𝟎 𝐌𝐇𝐳 - 𝟏 𝐓𝐁 𝐌.𝟐 𝐒𝐬𝐝
Eskiden sadece bir şey iade ettiğimizde oluyordu ona eyvallah ama pazarda eşya satıyorum onun içinde 2 gün bekliyorum böyle saçmalık olur mu ya?
Bu özelliği kapatma ayarı var mı?
O kadar sinir bozucu ayarki şu an bomboş bir şekilde paramı bekliyorum harcayamıyorum.
Zaten Steam'in cep telefonundaki uygulamasında satılmasını onaylıyorum elime neden geç geliyor para 2 taraflı onay veriyorum daha ne yapabilirim?

Kapatma yok.
Piyasadan ucuza satmamanız gerekiyor.
X Skinini 10 kişi 20 TL'ye satılıyor diyelim, siz 20 TL değilde 19 TL'ye satarsanız beklemeye giriyor. Sistem tamamen böyle değildir fakat buna benzer diyebilirim.

Eskiden sadece bir şey iade ettiğimizde oluyordu ona eyvallah ama pazarda eşya satıyorum onun içinde 2 gün bekliyorum böyle saçmalık olur mu ya?
Bu özelliği kapatma ayarı var mı?
O kadar sinir bozucu ayarki şu an bomboş bir şekilde paramı bekliyorum harcayamıyorum.
Zaten Steam'in cep telefonundaki uygulamasında satılmasını onaylıyorum elime neden geç geliyor para 2 taraflı onay veriyorum daha ne yapabilirim?

Pazardaki eşyadan 1 kuruş bile ucuza satarsan beklenene atıyor eğer aynı fiyata satarsan beklemeye atmaz ayar kapanmıyor.

Pazardaki eşyadan 1 kuruş bile ucuza satarsan beklenene atıyor eğer aynı fiyata satarsan beklemeye atmaz ayar kapanmıyor.
belki ben hızlı satılsın istiyorum koskoca valve bunu düşünememişmi yani?

Geri
Yukarı