Beleş Envanter öğeleri olayları gerçek mi?

Zumoxo

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Instagram'da çok kez karşıma çıkıyor yok beleş skin, beleş VP falan ben inanmadım şahsen. Fakat neredeyse 4 posttan biri bu, deneyen falan var mı? Olay nedir anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Instagram'da çok kez karşıma çıkıyor yok beleş skin, beleş VP falan ben inanmadım şahsen. Fakat neredeyse 4 posttan biri bu, deneyen falan var mı? Olay nedir anlamadım.

Bir insan niye size bedava bir şey vermek istesinki dolandırıcılar büyük ihtimalle.

Durduk yere bedava ürün vermez kimse. Bazılarına da yok telefon numaranı ver, gelen kodu söyle sana VP verelim falan diyorlar da. Verdikleri VP doğrudur ancak telefon faturasının kaç TL geleceği de meçhul :D Bir ürünü durduk yere kimse bedavaya vermez, bunu aklınıza koyduğunuz sürece dolandırılmazsınız.

Sisteme kayıt olup, oyun oynayıp, puan kasıp, öyle veriyorlarsa düşük bir ihtimal olabilir ama direkt bedavaya veriliyorsa dolandırıcılardır derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı