Ben kimim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilmiyorum kim olduğunu ki burada kendini anlatmazsın ama berk "rip" tepeye benzettim kızgın atmayın: )

Blog kısmını takip etmeyenler konuyu anlamamis. Blog kısmı bu konulardan gecinmiyor.
Blog kısmına bir kere bile girmedim. Bir kere üstüne tıkladım orada da internet hatası verdi. Nasıl bir yer hiç bilmiyorum ama dediğinize göre nasıl bir yer olduğu az çok çıkıyor.

2020 yılında espora tekrar başlayıp Sangal takımına geçerek kasım ayında Valorant'ta BBL'i First Strike turnuvasında yenerek MVP seçildim.
Berk abim bu.😁 O kadar oyuncunun arasında Berk'i mi buldun mübarek sen de.😂
HWA, Zone e-Sports, Oyun Hizmetleri, Aliveingames, ANT gibi takımlarda oynadım. HWA takımındayken daha önce Space Academy'de oynamış realzy, ülkemizi en iyi temsil eden Woxic, Extram ve Reaqx ile Türkiye şampiyonluğum var, 2017 yılında nerdRage takımına geçtim. Turnuvalara cıkmaya devam ederken yayıncılığa başladım, sonra yayıncılıkla esporu aynı anda götüremeyince esporu bırakıp yayıncılığa devam ettim. 2020 yılında espora tekrar başlayıp Sangal takımına geçerek kasım ayında Valorant'ta BBL'i First Strike turnuvasında yenerek MVP seçildim.
Başkaları futbolda yapıyor 'ben kimim' yazıp bir futbolcunun kariyerini yazıyorlar, insanlar da tahmin ediyor. Ben yapıyorum, gelen cevaplar;
Homo sapiens, Tamam, Konunun nasıl onaylandığını düşünüyorum, konu 3 iq.
Yazdığım şey kendi hayatım değil, 2 kere Türkiye şampiyonu olsam burada ne işim var gider espor kovalarım. Bu bir esporcunun kariyeri.
Hocam e-spor olaylarını çok bilmeyen arkadaşlar cevabı, konuyu bilmedikleri için bir şey demek istiyorlar o da ''bilmiyoruz bari dalga geçelim'' şunu cidden e-spor değil de bir futbolcunun yaşamı olarak yazsaydın bildikleri için hemen cevap yazma arzusu dolacaktı içlerine bilmediğimiz şeyi eleştirelim kafası çok da takmamak lazım. Ben hâla niye Berk'İ şeçtiğine takılıyorum. 😁

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı