Benchmark Testini Nasıl Yaparım?

Javadov!

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Ben kendi ekran kartımda bazı oyunların benchmark testlerini yapmak istiyorum.
2 sorum var.
  1. Oyunun içinde kendi benchmark yapma seçeneği yoksu bunu nasıl yaparız? Fraps çalıştırıp göz ayarıyla mı?
  2. Böyle tabloları nasıl oluşturabilirim?
iaqm.png

QvaRdfp

QvaRdfp

Son düzenleyen: Moderatör:
Fraps ile yapabilirsin. Fraps'ı açıp FPS bölümüne geldiğinde benchmarking hotkey diye bir yer var. Oraya istediğin bir tuşu ata. Bende F11 mesela. Oyuna girmeden Fraps'ı aç. Oyun esnasında atadığın tuşa bas. Benchmark yapabilirsin böylece. Benchmark dosyasının kayıt edileceği yeri öğrenmek için veya belirlemek için FPS bölümünde Folder to save benchmarks in yerine bakabilirsin.

Bu aklıma gelmemişti. Çok güzel oldu söylemen. Peki bu tür tabloları nasıl yapabilirim? o_O

Aslına bakarsan tam olarak o konuda belirtmedim. :D O konudaki mesajları buraya taşıdım. https://www.technopat.net/sosyal/ko...x-770-2gb-oc-edition-sorularınız-syper.46315/

Hepsini burada açıklamaya çalıştım. Bu arada o testi tablo haline getirme videosunu tekrar çekeceğim. Bilginiz olsun. :)

Birde upload sitesi sormuşsunuz. Biz yönetim olarak imgur.com veya imageshack.us'u tavsiye ediyoruz bu konuda. Ama yanlış bilmiyorsam artık bir firmayla anlaştılar ve direk ek şeklinde resimleri yükleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Aslına bakarsan tam olarak o konuda belirtmedim. :D O konudaki mesajları buraya taşıdım. https://www.technopat.net/sosyal/ko...x-770-2gb-oc-edition-sorularınız-syper.46315/

Hepsini burada açıklamaya çalıştım. Bu arada o testi tablo haline getirme videosunu tekrar çekeceğim. Bilginiz olsun. :)

Birde upload sitesi sormuşsunuz. Biz yönetim olarak imgur.com veya imageshack.us'u tavsiye ediyoruz bu konuda. Ama yanlış bilmiyorsam artık bir firmayla anlaştılar ve direk ek şeklinde resimleri yükleyebilirsiniz.

Az önce forumda bir hayli gezdikten sonra Word 2007'de yapmayı öğrendim. Çok sağ olun. :)

Bunu bulduktan sonra öğrendim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Resim sitesinin adını söylemen iyi oldu. Oraya yükleyeceğim konunun resimlerini. Konu açma yerinde çok baktım, ama direk siteye upload etme yoktu. :(

Az önce forumda bir hayli gezdikten sonra Word 2007'de yapmayı öğrendim. Çok sağ olun. :)

Bunu bulduktan sonra öğrendim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Resim sitesinin adını söylemen iyi oldu. Oraya yükleyeceğim konunun resimlerini. Konu açma yerinde çok baktım, ama direk siteye upload etme yoktu. :(
Sanırım yetki ayarlarında bir sorun var. Ben direk iletişime geçiyorum üstlerimle. Şu yeni forum sistemine geçiş bizleri biraz yordu ama ufak tefek sorunları belirttiğiniz takdirde hemen çözüme kavuşturuyoruz.

Ben biraz foruma yeni geldim. Ondanda olabilir. Ama resim yükleme butonuna tıkladığında sadece Resim URL'si seçeneği çıkıyor.

Çok güzel forum, ama şu Türkçe kurallarına uymama yüzünden 1-2 kere mesaj aldım. 1 haftadır forumdayım. 2 günlük ban almışlığım var.

Azerbaycanlıyım. Türkçe kurallarını çok iyi bilmeyebilirim :(

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı