Benim Hocam ve Üç Dört Beş Yayınları alınır mı?

Harwl

Decapat
Daha fazla  
Bu sene sayısal TYT-AYT sınavına gireceğim fakat TYT matematik için 2 yayın evi arasında kaldım. Matematikle aram çok iyi sayılmaz. Sizce TYT için Benim Hocam'mı daha iyidir yoksa Üç Dört Beş yayınları mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-05 174958.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-05 174958.png
    313,6 KB · Görüntüleme: 41
  • Ekran görüntüsü 2023-09-05 174940.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-05 174940.png
    396,6 KB · Görüntüleme: 38
Bu sene sayısal TYT-AYT sınavına gireceğim fakat TYT matematik için 2 yayın evi arasında kaldım. Matematikle aram çok iyi sayılmaz. Sizce TYT için benim hocam'mı daha iyidir yoksa üç dört beş yayınları mı?

Üç dört beş yayınları, benim hocam yayınlarından çok daha kalitelidir.

Önce ÜçDörtBeş sonra 3D TYT sonra branş denemeleri veya son aylarda tekrar niyetine Orijinal TYT çözebilirsin. Bu senenin en iyi matematik kaynakları bunlar diye düşünüyorum.

Bu sene sayısal TYT-AYT sınavına gireceğim fakat TYT matematik için 2 yayın evi arasında kaldım. Matematikle aram çok iyi sayılmaz. Sizce TYT için benim hocam'mı daha iyidir yoksa üç dört beş yayınları mı?

345 temel düzey soruları da içerdiği için konu çalıştıktan sonra rahatlıkla pekiştirirsin. Sonra ÖSYM tipi sorularla devam edersin. Matematikle aran iyi olmasa bile rahat edersin. Sadece yapamadığın soruların analizini iyi yap. İyi çalışmalar.

Geri
Yukarı