BenQ Zowie XL2566K alınır mı?

nokaEXE

Hectopat
Alınır on numara monitör fakat cs2 de stabil 360 ve üzeri alır mısın bilemem. CS oynar mısın onu da bilemem .d Ne oynayacağınıza bağlı hocam tam performans gösterip göstermeyeceği.
İnternete sisteminizi yazıp oyun testlerine bakabilirsiniz daha sağlıklı olur. Her oyunu da görmüş olursunuz.

Alınır on numara monitör fakat cs2 de stabil 360 ve üzeri alır mısın bilemem. CS oynar mısın onu da bilemem .d Ne oynayacağınıza bağlı hocam tam performans gösterip göstermeyeceği.
İnternete sisteminizi yazıp oyun testlerine bakabilirsiniz daha sağlıklı olur. Her oyunu da görmüş olursunuz.

Genel olarak multiplayer FPS oyunları için alıyorum yani özellikle şu oyun için alıyorum diyemem. 360 FPS üzeri almamam problem yaratır mı?

Amaç sadece FPS oyunlarıysa alınır. Amacı sadece performans üzerine kurulu bir monitör çünkü.
360Hz'den düşük alırsan 360Hz akıcılığını kaybedersin.
Sync açarak bu akıcılığı korursun ama o zaman 360Hz'nin bir manası kalmaz.

Peki Zowie'nin 360Hz olanı yerine 240Hz olanı almam daha mantıklı olmaz mı o zaman? 360Hz daha iyi performans demek ama diğer etkenleri de düşününce 240Hz almak daha mantıklı değil mi?

Genel olarak multiplayer FPS oyunları için alıyorum yani özellikle şu oyun için alıyorum diyemem. 360 FPS üzeri almamam problem yaratır mı?
Hayır kaliteli monitörlerde yaratmaz ama tabi ki tam olarak 360 deneyimlemiş olmazsınız. Sadece boşuna para verilmesin diye söylüyoruz hocam. Yoksa tabi ki alabilirsiniz monitörü.

Peki Zowie'nin 360Hz olanı yerine 240Hz olanı almam daha mantıklı olmaz mı o zaman? 360Hz daha iyi performans demek ama diğer etkenleri de düşününce 240Hz almak daha mantıklı değil mi?

Top seviye bir oyuncu değilsen 360Hz monitör sana çağ atlamaz.
300'ün altında FPS alıyorsan 240Hz monitör almanız gerekiyor.
İki modeli de FPS oyunları için tasarlanmış monitörlerdir.

Evet hocam zaten daha mantıklı 240hz seçmeniz. İsterseniz yeni çıkaracakları monitörü de bekleyebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-25 123937.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-25 123937.png
    87,4 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Yukarı