BF-1 için 3000 TL'ye kulaklık tavsiyesi

Kaledar

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikli olarak Battlefield 1 oyunu için kulaklık almak istiyorum.
Hem oyun hem de Discord'da görüşmeler yapacağım. Bu noktada bana sorun çıkarmayacak bir kulaklık istiyorum.
Discord'da arkadaşlar ile konuşurken sürekli bir kesilme, ses gitmeme sorunları oluyordu. Bu yüzden eski kulaklığı, SteelSeries Arctis Nova 1X kulaklığımı kırdım.
Bu sorunlara yaşatmayacak, terleme yapmayacak, çok baskı uygulamayacak ve kulağı tamamen içine alacak.
Böyle bir kulaklık istiyorum.
3000TL rahatlıkla verebilirim şu an ama 5000TL'ye kadar da çıkma şansım zor da olsa var.
Şimdiden teşekkürler!

Arkadaşlar öncelikli olarak Battlefield 1 oyunu için kulaklık almak istiyorum.
Hem oyun hem de Discord'da görüşmeler yapacağım. Bu noktada bana sorun çıkarmayacak bir kulaklık istiyorum.
Discord'da arkadaşlar ile konuşurken sürekli bir kesilme, ses gitmeme sorunları oluyordu. Bu yüzden eski kulaklığı, SteelSeries Arctis Nova 1X kulaklığımı kırdım.
Bu sorunlara yaşatmayacak, terleme yapmayacak, çok baskı uygulamayacak ve kulağı tamamen içine alacak.
Böyle bir kulaklık istiyorum.
3000TL rahatlıkla verebilirim şu an ama 5000TL'ye kadar da çıkma şansım zor da olsa var.
Şimdiden teşekkürler!

HyperX Cloud II Core Wireless kullanıyorum bunu önerebilirim bu segmentte ben kullanıyorum memnunum her ürünün illaki 2 tarafdanda yorumu olacaktır. Kimisi ben o markanın 3 sene önceki modelini kullandım uzaktır diyecek hiçbir bilgi sahibi olmadan. Saydığın tüm özelliklere sahiptir.

HyperX Cloud II Core Wireless kullanıyorum bunu önerebilirim bu segmentte ben kullanıyorum memnunum her ürünün illaki 2 tarafdanda yorumu olacaktır. Kimisi ben o markanın 3 sene önceki modelini kullandım uzaktır diyecek hiçbir bilgi sahibi olmadan. Saydığın tüm özelliklere sahiptir.
Ya bunda kulaklık galiba naylon ben kumaş bir kulak bezi istiyorum. Başka bir tavsiyen var mıdır buna benzer birde böylesi mikrofon istemiyorum takılıp çıkartılabilir olursa daha iyi olabilir.

Ya bunda kulaklık galiba naylon ben kumaş bir kulak bezi istiyorum. Başka bir tavsiyen var mıdır buna benzer bir de böylesi mikrofon istemiyorum takılıp çıkartılabilir olursa daha iyi olabilir.

Padler bayağı rahat bence ve mikrofon çıkarıp takma özelliği var bu modelde jaklı mikrofonu.

Kumaş pad bildiğim kulaklık yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı