Biceps ve sırt için antrenman programı önerisi

Kardeşim aban tavuk pilava özellikle idman günleri. Zorla kendini. Ben başım dönene kadar yemek yiyordum kilo alabilmek için.

Hocam idmandan çıkmadan 30dk önce arıyordum annemi tavuk pilav için. Nadiren tavuk pilav olmuyordu. Olmadığı zaman da 2-3 tabak makarna ve yanına da 3 haşlanmış yumurta yiyordum.

Sabah kahvaltınıza çok dikkat edin. Yumurta haşlanmış olsun omleti falan boş verin. En az 4 tane yiyin, yulaf, muz vs yapabilirseniz karıştırıp yiyin. Zor bir şey değil 4 tane haşlanmış yumurta 2 dk da yiyilebilir şaka yapmıyorum. Onun dışında okulda da aç kalmayın. Akşamdan tavuk pilav yapabilir ve okula götürebilirseniz oturun bir kenarda yiyin. Ama bu işin en berbat durumu şu ki ben 1.5 yıldır hep aynı şeyleri yiyorum. 1.5 yılda maksimum 4 tane hamburger falan gömmüşümdür. Arkadaşlarımla bir yere gidiyoruz mesela her şeyi yiyemiyorum en fazla 1 tane tatlı yiyebiliyorum şeker oranlarından ötürü maalesef siz düşünün ne kadar zehir bir şey olduğunu. Sürekli aynı şeyleri yemek.

Hocam ben yatayım sabah 5'te kalkacağım. Daha fazla yemeye çalışacağım bütçem yettiği kadar.

Sabah kahvaltınıza çok dikkat edin. Yumurta haşlanmış olsun omleti falan boş verin. En az 4 tane yiyin, yulaf, muz vs yapabilirseniz karıştırıp yiyin. Zor bir şey değil 4 tane haşlanmış yumurta 2 dk da yiyilebilir şaka yapmıyorum. Onun dışında okulda da aç kalmayın. Akşamdan tavuk pilav yapabilir ve okula götürebilirseniz oturun bir kenarda yiyin. Ama bu işin en berbat durumu şu ki ben 1.5 yıldır hep aynı şeyleri yiyorum. 1.5 yılda maksimum 4 tane hamburger falan gömmüşümdür. Arkadaşlarımla bir yere gidiyoruz mesela her şeyi yiyemiyorum en fazla 1 tane tatlı yiyebiliyorum şeker oranlarından ötürü maalesef siz düşünün ne kadar zehir bir şey olduğunu. Sürekli aynı şeyleri yemek.

Hocam ben sıkılmyorum genelde aynı şeyi yerken. Hatta örnek vereyim spor yapıyorum arkadaşlarım önümde hamburger yiyor. Onu yemediğim için daha çok zevk alıyorum. Yesem daha az zevk alırım siz düşünün. Aynı şeyi yemede sıkıntım yok ama bütçe işte :D

Vallahi hacım ben acımıyorum hiç. Bulkta olmanın en güzel yanlarından biri 2 büyük hamburger büyük patates kızartması tatlılar falan her şeyi gömüyorum ve hala göbek falan hiç yok çünkü yediklerim kaslara gidiyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı