Bigjoy Caffeine Plus+ etki etmiyor

Emzik

Hectopat
Daha fazla  
Eczaneden aldım. Normalde 2 tane içiyordum karıncalanma falan yapmıyordu 3 içeyim dedim yine bir şey hissetmedim. Sahte olabilir mi? Neden etkisini görmüyorum?

Beta Alanin bulunmuyor galiba içeriğinde karıncalanma olmaması normal, neden karıncalanma istiyorsunuz ki? Normal bir kahve kafeini etkisi alınmalı.

Kafein intörelansınız yüksek ise eksiklik yaşanıyor olabilir.

Beta alanin bulunmuyor galiba içeriğinde karıncalanma olmaması normal, neden karıncalanma istiyorsunuz ki? Normal bir kahve kafeini etkisi alınmalı.

Kafein intörelansınız yüksek ise eksiklik yaşanıyor olabilir.

Daha önce kullandığım toz haldeki preworkout karıncalanma yapıyordu, bu yapmayınca sahte sandım. Hocam 3 tane atmam ideal mi, bir zararını görür müyüm?

Daha önce kullandığım toz haldeki preworkout karıncalanma yapıyordu, bu yapmayınca sahte sandım. Hocam 3 tane atmam ideal mi, bir zararını görür müyüm?
3 Tane atma bir kişinin alacağı max kafein kgx 0.6 civarı olmalı.
Bu da 80 kg iseniz 480 mg civarı alıyor. 3 hap demek 600 mg demek. Bu da tehlikeli bir durum. Kafeinle pre workout aynı şey değil. Pre workout içeriğinde bir sürü farklı aminoasit bulunduruyor ve birde kafein bulunuyoır.
Sizin yeni aldığınızda sadece kafein bulunuyor. Karıncalanmayı gerektiren aminoasit yok zaten.
Sahte vs. de değil.
Spor öncesi 1 hap yeterli olur ama haftada 2den fazla kullanmanız kafeine karşı direncinizi arttırabilir.

Hayır tabii ki sahte olması ile alakalı değil toz pre workout dediğimiz ürünlerin %90 nın'da beta alanin bulunuyor bu kullandığınız ise doğrudan kafein odaklı bir ürün.

Arkadaşın aksine 3 tane kullanmanızda tehlike çok görmüyorum ama önermiyorum 1 tane kapsül antrenman öncesinde sizi ayık ve enerjik tutmaya yeterli olacaktır aslında ama pre workouttan bu ürüne geçişte sizi tatmin etmeyebilir dikkat etmeniz gereken durum vücudunuzun zaman geçtikçe kafeine karşı oluşturduğu tolerans olacaktır 3 ile başlarsanız işin ucu kopup gidecektir.

1 tane ile başlayın 2 ile karşılaştırarak duruma karar verin 2 kapsül de etki göstermemeye başladıysa geçici bir kafein orucu yapılmalıdır ki kafein toleransınız düşsün ve eski etkiyi alabilesiniz.

Kafeinde nasıl bir karıncalanma bekliyorsun, sen kahve içtiğinde karıncalanıyor musun? Karıncalanma istiyorsan preworkout veya beta alanin al.

Her gün içmek vücudunuzun kahveye direncini arttırır ve etkisini azaltır. Haftada 3 gün içmek idealdir fakat günde en fazla 1 kere için, 2 kere iyi değildir hatta 3 kere sağlık sorununa yol açabilir.

Geri
Yukarı