Bigjoy protein tozu iyi midir?

sengor

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Big Joy en güvenilir Türk supplement markası sayılabilir. Yanlış hatırlamıyorsam 96'dan beri üretim yapıyorlar. Ayrıca ham maddeleri çok köklü bir firma olan Volac'tan alınıyor. Hardline de Agnopure'den alırken HIQ ise Milk Specialties'ten alıyor. Bu üç marka dışında başka yerli marka almayın.

Yerli olmayanlarda ise Olimp, Optimum, Weider öneririm.
Hocalarım merhaba, bu işe yeni başlayacağım. HIQ 2 kg'lık ürünü tükenmiş maalesef. 510 gr'lık ürünü mevcut şu an. 4 tane alsam 2120 TL yapıyor. Aradaki farka değer mi? Ya da farklı öneriniz varsa öneriye açığım.

Bigjoy Sports BIGWHEY Whey Protein Classic Çikolata 2448g 72 Servis 1800 TL

@Aras the Great

Not: ilk başta HIQ yazmıştım aceleyle ama şimdi fark ettim tükenmiş :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Bigjoy kalitlei bir suplementtir. Alternatif olarak Hardline, Suplementler gibi markalara da yönelebilirsiniz.

Maksimum 2K ayırdım ama daha az olursa iyi olur.

Seç, beğen, al:

Supplementler.Com Whey Protein 2000 Gr + Creatine 500 Gr Kombinasyonu - Whey Protein
(kreatinde almak istiyorsanız kaçmaz, bu fiyata çok uygun)

Hocam tek bir tanesini alma şansınız olsa hangisini alırdınız? Şansa bırakmak istemiyorum.

bunun diğer supplementler whey seti ile farkı nedir?

Son düzenleme:
Hocam tek bir tanesini alma şansınız olsa hangisini alırdınız? Şansa bırakmak istemiyorum.

Bunun diğer supplementler whey seti ile farkı nedir?

Kreatin creapure benim attığımın, gerçi creapure ile monohydrate arasındaki farkı pek hissetmezsiniz, ben şahsen bigjoy ile supplementlercom whey arasında kalırdım, bigjoyda ek olarak enzim ilavesi var sindirim için bir nebze de olsa daha iyi, aroma olarak da çilek aromalısı çok iyi milkshake gibi, eğer kreatine de ihtiyacım varsa sizin bıraktığınız seti alır geçerdim.

Kreatin creapure benim attığımın, gerçi creapure ile monohydrate arasındaki farkı pek hissetmezsiniz, ben şahsen bigjoy ile supplementlercom whey arasında kalırdım, bigjoyda ek olarak enzim ilavesi var sindirim için bir nebze de olsa daha iyi, aroma olarak da çilek aromalısı çok iyi milkshake gibi, eğer kreatine de ihtiyacım varsa sizin bıraktığınız seti alır geçerdim.
Teşekkür ederim hocam. Yeni başladığım için kreatinin nasıl bir etkisi olur kestiremedim bu yüzden bigwhey çilek aromalı olanı aldım. Forumu okuyacak arkadaşlara 1.5-2 ay sonra güncelleme paylaşırım.

Hocalarım merhaba, bu işe yeni başlayacağım. HIQ 2 kg'lık ürünü tükenmiş maalesef. 510 gr'lık ürünü mevcut şu an. 4 tane alsam 2120 TL yapıyor. Aradaki farka değer mi? Ya da farklı öneriniz varsa öneriye açığım.

Bigjoy Sports BIGWHEY Whey Protein Classic Çikolata 2448g 72 Servis 1800 TL

@Aras the Great

Not: ilk başta HIQ yazmıştım aceleyle ama şimdi fark ettim tükenmiş :(

Hocam ben buna mesaj yazdım diye hatırlıyorum ama gitmemiş sanırım. Eğer daha almadıysanız Big Joy alın geçin Torq'muş oymuş buymuş o tür markalar kullanıp risk almayın Big Joy taa 1996 yılından beri var güvenilirdir.

Geri
Yukarı