Bigtime mining yapıyor mu?

ern0453

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, bundan birkaç ay önce Mustafa abinin yayınından görüp BigTime indirdim ancak ekran kartını cok fazla kullanması dikkatimi çekti ve sildim. Geçen günlerde oyunun mining yaptığını duydum. Bu ne kadar doğru bir bilgi? Cevaplarsanız sevinirim çünkü öyle bir sorun yoksa oynamak istiyorum. (16gb ram ve rtx4060 kullanıyorum)

Para kazandırdığı iddia edilen bi oyundan pek bişey bekleme. Hazreti Yasuo'nun yayınlarını ve içeriğini her ne kadar keyifle eğlenerek izlesem bile böyle durumlarda güvenilir bi isim olduğunu düşünmüyorum. Ekran kartını yoruyorsa mining yapıyordur büyük ihtimal silmen de iyi olmuş.

Arkadaşlar selam, bundan birkaç ay önce Mustafa abinin yayınından görüp bigtime indirdim ancak ekran kartını cok fazla kullanması dikkatimi çekti ve sildim. Geçen günlerde oyunun mining yaptığını duydum. Bu ne kadar doğru bir bilgi? Cevaplarsanız sevinirim çünkü öyle bir sorun yoksa oynamak istiyorum. (16 GB RAM ve RTX4060 kullanıyorum)

Kimse oyun oynayan birine para vermez saçmalık belki çok az ayda 2-3 dolar o parayada ekran kartından mining yapıyorlar %90

Para kazandırdığı iddia edilen bi oyundan pek bişey bekleme. Hazreti Yasuo'nun yayınlarını ve içeriğini her ne kadar keyifle eğlenerek izlesem bile böyle durumlarda güvenilir bi isim olduğunu düşünmüyorum. Ekran kartını yoruyorsa mining yapıyordur büyük ihtimal silmen de iyi olmuş.
Teşekkürler

Geri
Yukarı