Bileğimde 8 CM yara izi MSÜ'de sorun çıkartır mı

ErenBba

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, bu sene MSÜ'ye gireceğim ama yara izi sıkıntı çıkarıyormuş, Bileğimde 6-7 yaşındayken camın kesmesi sonucu oluşan bir iz var uzunluğu 8cm civarı bu iz ile elenir miyim?

Dosya Ekleri

• IMG_20230803_172513.jpg
    IMG_20230803_172513.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 206
Merhaba, bu sene MSÜ'ye gireceğim ama yara izi sıkıntı çıkarıyormuş, bileğimde 6-7 yaşındayken camın kesmesi sonucu oluşan bir iz var uzunluğu 8cm civarı bu iz ile elenir miyim?

Sanırım 10 cm ve üzeri giremiyor kol kısmında o yüzden sıkıntı yok diye biliyorum ama araştırın yine.

Merhabalar, bu sene MSÜ'ye gireceğim ama yara izi sıkıntı çıkarıyormuş, Bileğimde 6-7 yaşındayken camın kesmesi sonucu oluşan bir iz var uzunluğu 8cm civarı bu iz ile elenir miyim?
Bu arada bilmeyenler için vücudunuzun görünmeyen yerlerinde bu tür iz varsa geçirtebiliyorlar. Önemli olan gözükmeyen yerlerde olması.

20 cm2'den büyük izler engel teşkil ediyormuş.

Ama o değişiyor kol bacak yüz.

Bir arkadaş 10 cm civarına kadar izin veriyorlar demiş ama ben pek inanamadım, araştırmak veya bir bilene sormak gerek.

Arkadaşım da 7 cm vardı sormuş 10 cm üzeri risk teşkil eder demiş ama araştırın yine inanmadıysanız ya da kural değişmişse.

Yeni konular

Geri
Yukarı