Bilgilerimi çalabileceğini iddia eden biri bilgilerimi çalabilir mi?

Hocam reşit değilim ve zaten beni engelledi.
Hocam hatırlıyorum 1 ay önceki konunuza da mesaj atmıştım. Virüs taraması yaptıysanız ve hiçbir şey çıkmadıysa güvendesiniz demektir. Karşıdaki istediğini söylesin dursun hiçbir şey olmaz.

Zaten engellemiş seni tamamen korkutmak için söylemiş. 1 aydır hala nasıl bu kadar endişelisiniz anlamıyorum bir şey olacak olsaydı 1 ay önce olurdu.

Kaspersky telefonda 20 sn tarama yapıyor ve bir şey yok diyor bu kadar kısa sürede olması normal mi? Ve o algılamıyorsa bir şey yok mudur?

Normal kısa sürmesi Kaspersky virüs algılamadıysa sorun yok ama bu cümle bilsayarıma virüs attığını ve bilgilerim çalabileceğini söyledi. tehdit siber suçlara şikayet edebilrisiniz.
Herkes heçkır oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normal kısa sürmesi Kaspersky virüs algılamadıysa sorun yok ama bu cümle bilsayarıma virüs attığını ve bilgilerim çalabileceğini söyledi. tehdit siber suçlara şikayet edebilrisiniz.
Herkes heçkır oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Color a yapıp Ipconfig yazıp bak seni hackledim demiştir :D

Atacağı ufak bir dosyadır büyük ihtimal Kaspersky anlar evet olsaydı ama olmadığı için algılamıyor :D

Peki bilgisayardan tıklasam ne olur yani Kaspersky anlardı değil mi?

Hocam hatırlıyorum 1 ay önceki konunuza da mesaj atmıştım. Virüs taraması yaptıysanız ve hiçbir şey çıkmadıysa güvendesiniz demektir. Karşıdaki istediğini söylesin dursun hiçbir şey olmaz.

Zaten engellemiş seni tamamen korkutmak için söylemiş. 1 aydır hala nasıl bu kadar endişelisiniz anlamıyorum bir şey olacak olsaydı 1 ay önce olurdu.

Hocam sanal kart kullandığım için ve sanal kartın şu anda limiti olmadığı için çalsa bile harcama yapamazdı o yüzden de anlayamadım.

Hocam sanal kart kullandığım için ve sanal kartın şu anda limiti olmadığı için çalsa bile harcama yapamazdı o yüzden de anlayamadım.

Mobilde indirmişsiniz telefona hard reset atın kurtulursunu bilgisayarda bir şey yoktur telefona indirmişsiniz çünkü telefona hard reset atın kurtululursunuz ama olmayan virüsten nasıl kurtulacaksanız oda ayrı bir muamma :D

Evet anlardı.
Dostum bak bu 100. konun biz sana hala inatla olmaz diyoruz sen artık anlamıyor musun anlamak mı istemiyorsun ama sürekli konu açmaya devam ediyorsun. Gerçekten çalacak bilgiye ve tecrübeye sahip kişi önce bilgilerini elinden alır sonra tehdit eder. Öyle ehehe şimdi şifreni çalıcam diyen adam af edersin bir b*k yiyemez. Artık lütfen konu açma.

Geri
Yukarı