Bilgisayar açılırken direkt BIOS'a giriyor

xerames

Zeptopat
Daha fazla  
Selamlar, bilgisayar açılırken direkt BIOS'a giriyor 2-3 kez restart atıyorum açılıyor burada açılan konularda hep SSD'de veya formatda sorun vardır yazıyordu fakat CrystalDiskInfo ile (SSD ve HDD'ye baktığımda işletim sistemi SSD'ye kurulu) sağlıkları %100 görünüyor SSD bozuksa 2-3 kez bazen 5-6 kez restart atınca neden açılıyor. Sizce başka ne sebep olabilir buna?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, bilgisayar açılırken direkt BIOS'a giriyor 2-3 kez restart atıyorum açılıyor burada açılan konularda hep SSD'de veya formatda sorun vardır yazıyordu fakat CrystalDiskInfo ile (SSD ve HDD'ye baktığımda işletim sistemi SSD'ye kurulu) sağlıkları %100 görünüyor SSD bozuksa 2-3 kez bazen 5-6 kez restart atınca neden açılıyor. Sizce başka ne sebep olabilir buna?

Peki işletim sistemi kurulumu PC de. (dikkatli okumamısım k. B. F8'e basar SSD'yi seçin PC açılırken.)

Peki işletim sistemi kurulumu PC de. (dikkatli okumamısım k. B. F8'e basar SSD'yi seçin PC açılırken.)
Evet işletim sistemi yüklü bir şey farkettim açılmadığı zaman direkt biosa attığı zaman biosda no bootable device yazıyor ne oluyorsa ssdyi görmüyor e 5-6 denemeden sonra neden açılıyorsun ve açıldığında da ssd sağlığı yüzde 100 programlar hatalı ozaman ama pc açıldığı durumda oyunlarda vs bir sorunda yaşamıyorum bilemedim

Böyle bir konuya denk geldim bu arkadaşında ssd sağlıklıymış samsung magicina göre vs ama anlattığına göre dümenden bu program

Son düzenleme:
Evet işletim sistemi yüklü bir şey fark ettim açılmadığı zaman direkt BIOS'a attığı zaman BIOS'da no bootable device yazıyor ne oluyorsa SSD'yi görmüyor e 5-6 denemeden sonra neden açılıyorsun ve açıldığında da SSD sağlığı yüzde 100 programlar hatalı o zaman ama PC açıldığı durumda oyunlarda vs bir sorunda yaşamıyorum bilemedim.

Böyle bir konuya denk geldim bu arkadaşında SSD sağlıklıymış Samsung magicina göre vs ama anlattığına göre dümenden bu program.

SSD'yi çıkar tak yap olmazsa başka bir SSD de dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı