Bilgisayar açılmıyor

Hocam kim bilgisayarınızı neden açmaya çalışmış anlamadım?

Hocam bilgisayarı aldığım ilk günlerde monitör almamıştım süper cuma indirimleri gelecek diye televizyona bağlayıp oynuyordum zaten üniversiteye gidiyordum öyle aşırı fazla oynayamıyordum tatil günlerimde sadece monitör çok da acil değildi abim böyle teknolojik işlerden pek anlamaz açmaya çalışmış dediğim gibi PSU'yu takmadan düğmesine falan basmış ondan sonra durum böyle

Hocam bilgisayarı aldığım ilk günlerde monitör almamıştım süper cuma indirimleri gelecek diye televizyona bağlayıp oynuyordum zaten üniversiteye gidiyordum öyle aşırı fazla oynayamıyordum tatil günlerimde sadece monitör çok da acil değildi abim böyle teknolojik işlerden pek anlamaz açmaya çalışmış dediğim gibi PSU'yu takmadan düğmesine falan basmış ondan sonra durum böyle

Hmm anladım hocam bir şey olduğunu sanmıyorum sisteme.

Hmm anladım hocam bir şey olduğunu sanmıyorum sisteme.

Umarım hocam bugün götüremeyeceğim gibi yarın götüreceğim mecbur sağ olun destekleriniz için.

24 Pin güç kablosunu çıkarıp takar mısın? Bağlantılarda problem olduğunu düşünüyorum. Zira tüm güç kabloları sağlam ise PSU arızası olabilir. Bahsettiğiniz Güç kablosu muhabbeti hariç, HDMI olayı böyle bir şeye sebep olmaz.

Hocam bilgisayarcıya götürdüm 700W'lık Power Supply takıldı bilgisayar açıldı kasa üzerinde elektrik ibaresi gibi bir ibare var 700W'lık takılınca ışığı yandı oranın fakat çıkartılıp tekrar kendi Power Supply'ı ile denendiğinde yanmadı ve açılmadı da maalesef sorun Power Supply daymış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı