Bilgisayar birden yavaşladı

Harbi

Hectopat
Yer
Kastamonu
Daha fazla  
Meslek
Makine,Cnc🤖
Bilgisayarı normal açtım her zamanki gibi ama bu sefer açılınca yavaşladı. Sonra yeniden başlattım 15dk Windows hazırlanıyorda kaldı ve açıldı ama yine yavaştı. Virüs olabilir mi diye düşündüm 1 aydır bilgisayara bir şey yüklemedim. Birdenbire oldu. Windows Defender tehtidler buldu 10 tane ciddi yazıyordu çok bilmiyorum. Yavaşlamayı nasıl çözeceğim?

Bilgisayarı normal açtım her zamanki gibi ama bu sefer açılınca yavaşladı. Sonra yeniden başlattım 15dk Windows hazırlanıyorda kaldı ve açıldı ama yine yavaştı. Virüs olabilir mi diye düşündüm 1 aydır bilgisayara bir şey yüklemedim. Birdenbire oldu. Windows Defender tehtidler buldu 10 tane ciddi yazıyordu çok bilmiyorum. Yavaşlamayı nasıl çözeceğim?
Tam tarama yapın temizlesin, çözülmezse format atın.

Muhtemelen Defender'inde dediği gibi virüs bulaşmış. Ekstradan Kaspersky indirip tam tarama yapmanızı tavsiye ederim.

+18 siteye girdiyseniz oradan bulaşmış olabilir. Web tabanlı oyunlar oynuyorsanız oradaki reklamlara tıkladığınız anında virüs yemiş olabilirsiniz. Çerezleri temizleyin. Rehber: PC Virüsleri Temizleme
Kaspersky var ama active falan bir şey diyor.
Deneme süresi dolmuş. Başka av ile deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı