Bilgisayar bölümü için iki yıllık okumak yeterli midir?

heisenb3rg3

Yoctopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum, branş öğretmenliği mezunuyum üniversite sınavına tekrardan hazırlanıyorum bilgisayar mühendisliği veya bilgisayar programcılığı okumayı düşünüyorum lütfen tavsiyelerinizi verir misiniz? Bazı mühendis arkadaşlarım 2 yıllık okumanın aynı şey olduğunu söylüyor, kararsızım.

Selamlar arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum, branş öğretmenliği mezunuyum üniversite sınavına tekrardan hazırlanıyorum bilgisayar mühendisliği veya bilgisayar programcılığı okumayı düşünüyorum lütfen tavsiyelerinizi verir misiniz? Bazı mühendis arkadaşlarım 2 yıllık okumanın aynı şey olduğunu söylüyor, kararsızım.

Yazılım sektöründe hiçbir işe yaramaz 2 yıllık diploma, üniversite okumayanlar gibi değerlendiriliyor işverenlerin gözünde. DGS ile mühendisliğe veya diğer 4 yıllık yazılım ile alakalı bölümlere tamamlamadığın sürece işlevsiz bir diploma. Onun yerine mühendisliğe puanın yetmiyor ise eşit ağırlıktan Yönetim Bilişim Sistemleri bölümüne bakmanı öneririm, 4 yıllık ve yazılım sektöründe diploması çok daha etkili işe alımlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı