Bilgisayar dondu ve görüntü vermiyor

xYokx

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımda hiçbir şey yokken bu sabah masaüstündeyken dondu ekran gitti sonra AMD ekran hatası çıktı sonra ona bakarken donmalar ekran gitmeleri devam etti. Bilgisayarı ekrandan bile kapatamadım, elle kapattım. Açtıktan sonra hiç görüntü gelmedi durduk yere ne oldu şimdi anlamadım. Daha dün mis gibi oynuyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımda hiçbir şey yokken bu sabah masaüstündeyken dondu ekran gitti sonra AMD ekran hatası çıktı sonra ona bakarken donmalar ekran gitmeleri devam etti. Bilgisayarı ekrandan bile kapatamadım, elle kapattım. Açtıktan sonra hiç görüntü gelmedi durduk yere ne oldu şimdi anlamadım. Daha dün mis gibi oynuyordum.
Sıcaklık değerleri nasıldı? Fazla sıcaklık değerlerinden ekran kartı yanmış olabilir.

Güvenli moda girebildiniz mi? AMD tipi ekran kartında genellikle böyle sorunlar oluyor. Ekran kartınız yanmış olabilir. NVIDIA ekran kartı alın.

Geçmiş olsun. Bu gibi durumlarda önce kilitlenmiş sistemi açmalıyız, genelde BIOS sıfırlayarak sistemi açarız.
Sonrasında sorunu bulmak için uğraşırız. Öncelikle sistemi açalım.

Geçmiş olsun. Bu gibi durumlarda önce kilitlenmiş sistemi açmalıyız, genelde BIOS sıfırlayarak sistemi açarız.
Sonrasında sorunu bulmak için uğraşırız. Öncelikle sistemi açalım.

Görüntü vermediği için BIOS yerine görüntü alması gerek.Haliyle sistemi açamıyor zaten.

Ekran kartın yanmış sanırım ya da işlemcinde bir sorun olabilir.

Geri
Yukarı