Bilgisayar güç alıyor ama açılmıyor

LoncaI

Decapat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
crucial bx500 2.5 ssd 240gb
İşlemci
intel i3
Merhaba. Yaklaşık bir aydır bilgisayarım açılmıyor. Bilgisayarı açıyorum, fan sesi geliyor fakat sonrasında kapanıyor. Bu sorun birkaç kere olmuştu düzeltememiştim, sinirlenip bilgisayara vurduğumda açılmıştı. Şu anda açılmıyor, ne yapabilirim? (Güç geldiğine eminim farkli prizlerde kontrol ettim, farklı bir HDD ile denedim. Normalde SSD kullanıyorum ama yine olmadı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, bilgisayarında güç kaynağına giden kabloyu tamamen çıkart, güç tuşuna birkaç kez bastıktan sonra kabloyu yeniden tak ve dene. Olmaz ise RAM'lerini çıkart anakarta takılan sarı kısımları silgi ile silip temizledikten sonra yeniden bir deneme yap olmaz ise yanıtını bekliyorum.

Dostum, bilgisayarında güç kaynağına giden kabloyu tamamen çıkart, güç tuşuna birkaç kez bastıktan sonra kabloyu yeniden tak ve dene. Olmaz ise RAM'lerini çıkart anakarta takılan sarı kısımları silgi ile silip temizledikten sonra yeniden bir deneme yap olmaz ise yanıtını bekliyorum.
merhaba tekrardan dediklerinizi yaptım kusıra bakma biraz geç oldu ama hala olmadı. birde kasayı temizlerken bir şey farkettim pwr_led kablosu takılı değil ve yok.

merhaba tekrardan dediklerinizi yaptım kusıra bakma biraz geç oldu ama hala olmadı. birde kasayı temizlerken bir şey farkettim pwr_led kablosu takılı değil ve yok.
son durum güncellemesi: bütün parçaları fırçayla çok temiz hale getirdim bir süre çalıştı ve kapandı şimdi açabildim yardımın için sağol

Son düzenleme:

Geri
Yukarı