Bilgisayar İçin 2+1 Ses Sistemi Önerisi

Blue Life

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Bilgisayar için 2+1 ses sistemi önerebilir misiniz? Ses ve bass kalitesi güzel olsun istiyorum. Sert plastikten çıkan ses gibi olmasın. Maksimum bütçen 150-200 TL. Hangi markalar iyi bu konuda bir bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasadaki tüm 2+1 ses sistemini test etmiş biri olarak o fiyat bandında tercihiniz kesinlikle Creative T3300'den yana olsun. Basları tok ve uzun süreli kullanımda başınızı ağrıtmıyor. Ses yonganız kaliteliyse tadından yenmez. Aktif olarak Creative X-Fi Platinum Fatal1ty Champion ile kullanıyorum kesinlikle öneririm.

Creative Inspire T3300 27W RMS 2+1 Hoparlör - incehesap.com

Piyasadaki tüm 2+1 ses sistemini test etmiş biri olarak o fiyat bandında tercihiniz kesinlikle Creative T3300'den yana olsun. Basları tok ve uzun süreli kullanımda başınızı ağrıtmıyor. Ses yonganız kaliteliyse tadından yenmez. Aktif olarak Creative X-Fi Platinum Fatal1ty Champion ile kullanıyorum kesinlikle öneririm.

Bütçeyi 250 TL'ye yükseltsem daha güzel bir şey alabilir miyim?
Ayrıca Creative X-Fi Platinum Fatality Champion nedir?

Son düzenleme:
Öneriniz için sağ olun Seyhoo.

Creative T3300 bugün elime ulaştı. Ses ve bas kalitesi bence harika. Çok teşekkür ederim bu ürünü tavsiye ettiğiniz için. Yalnız küçük bir problem var. Ayaklarının vidalarını çok sıkmışlar 2 tane ayak çatlamış ve çıkmış. Bende diğerlerini de söktüm. Ayak yerlerindeki vida delikleri ses ve bas kalitesine olumsuz bir etki yapar mı? Ayaklar için nasıl bir şey yapabilirim?

Öncelikle en güzel tercihi yapmışsınız. O ayakları çıkarmanız dahilinde basslar boğuk ve güçsüz olacak. O ayaklara acilen bir çözüm bulun.
Şimdilik sistemi yan yatırıp kullanıyorum. Ayak satan siteler var mı ki? Yapıştırmak için hangi yapıştırıcıyı tercih etmeliyim.

Şimdilik sistemi yan yatırıp kullanıyorum. Ayak satan siteler var mı ki? Yapıştırmak için hangi yapıştırıcıyı tercih etmeliyim.
Yapıştırmak için NanoFix M500 kullan. Hızlı yapıştırıcı değildir yapıştırdıktan sonra bir gün hava akışı olan bir ortamda kuruması gerekir. Kuruduktan sonra ayağı subwooferden ayıramazsın ona göre nizami yapıştır.

Hocam sizin tecrübeniz olduğu için bir şey soracağım. Minton adlı markanın ses sitemini denediniz mi?
Hatırlamıyorum ama mutlaka denemişimdir. Arada sırada ses sistemlerini tamir için getiriyorlar. Kalite ve performans olarak soruyorsan minton'un ürünleri kalite olarak giriş seviyesinde. Performans olarak fena değil. Eskisi kadar piyasaya hakim değiller zaten.

Yapıştırmak için NanoFix M500 kullan. Hızlı yapıştırıcı değildir yapıştırdıktan sonra bir gün hava akışı olan bir ortamda kuruması gerekir. Kuruduktan sonra ayağı subwooferden ayıramazsın ona göre nizami yapıştır.
Yapıştırıcıyı en yakın nereden satın alabilirim?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı