Bilgisayar için DualShock önerisi

Skyress

Kilopat
Yer
Duchy of Toussaint
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Evde abimlerle pes, FIFA falan atıyoruz ama 100 liralık kollar kısa zamanda bozuluyor. Analog'u bozuluyor, R2 tuşu içine göçüyor vesaire. Kaç defa kolu duvardan duvara fırlattım. Ben de PC için orijinal bir DualShock almaya karar verdim. Pes ve FIFA'nın yanında WWE gibi ve başka oyunlar da oynamak istiyorum. Orijinal olarak PC'ye uyumlu DualShock 4 veya 5 önerir misiniz? Eğer 4 ve 5 arasında dağlar kadar fark yoksa 4 alacağım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox Series X kolu öneririm. Playstation kolları kusura bakmayın ama bilgisayar için dandik ürünler.

Dualsense öneririm ben beğendim.
Teşekkürler hocam. Almamı önerebileceğiniz herhangi bir yer var mı?
Xbox Series X kolu öneririm. Playstation kolları kusura bakmayın ama bilgisayar için dandik ürünler.
Hocam Xbox ile daha önce ne oynadım ne de kolunu elime aldım. O yüzden PlayStation kolu almak istiyorum. Ama yine de bir değerlendireceğim. Teşekkürler.

Xbox kolu al derim. Yok illa DualShock alacaksan DualShock 4 al.
Hocam dediğim gibi daha önce Xbox ile oynamadığım için Dualshock almak istiyorum. Tuşları falan bi değişik geldi gözüme. Farklılığı var mıdır Dualshock’tan? Almamı önerebileceğiniz bir yer var mı?

Hocam dediğim gibi daha önce Xbox ile oynamadığım için Dualshock almak istiyorum. Tuşları falan bi değişik geldi gözüme. Farklılığı var mıdır Dualshock’tan? Almamı önerebileceğiniz bir yer var mı?
Malzeme kalitesi dualsense koldan bile daha iyi tartışmasız bana soracak olursan. Trigger tuşlarında sadece adaptiflik yok ama tuşun kendisi başlı başına bir kalite. A X B Y tuşlarının hepsi cama benzer bir malzeme ile donatılmış. Scroller de keza PS5'ten çok daha iyi nişan aldırtıyor ve daha hassas. Sahibindende 1000 liraya çalışan sağlamları satılıyor. Bir kere bezle silip 0 ürün gibi kullanabilirsin.

Hocam dediğim gibi daha önce Xbox ile oynamadığım için DualShock almak istiyorum. Tuşları falan bir değişik geldi gözüme. Farklılığı var mıdır DualShock'tan? Almamı önerebileceğiniz bir yer var mı?

Amazon'dan alabilirsin 3 ay önce almıştım bu satıcıdan şu ana kadar hiç sorun çıkmadı.

Geri
Yukarı