Bilgisayar için gamepad önerisi

1xcs

Centipat
Daha fazla  
Merhaba herkese başlıkta da yazdıgım gibi bilgisayar için gamepad arıyorum, oynayacagım oyunlar Assetto Corsa, Forza Horizon F1 gibi oyunlar oynamak istiyorum. Xbox 9. nesil güzel ama piyasada çok pahalı ucuza nereden bulabilirim veya PS4 kolu alsam bilgisayara ve oyunlara bağlama konusunda zorluk çeker miyim, önereceğiniz kol veya çözüm nedir?

Merhaba herkese başlıkta da yazdıgım gibi bilgisayar için gamepad arıyorum, oynayacagım oyunlar Assetto Corsa, Forza Horizon F1 gibi oyunlar oynamak istiyorum. Xbox 9. nesil güzel ama piyasada çok pahalı ucuza nereden bulabilirim veya PS4 kolu alsam bilgisayara ve oyunlara bağlama konusunda zorluk çeker miyim, önereceğiniz kol veya çözüm nedir?
Bütçeni söylersen sana en iyi gamepad'i söylerim.

9.Nesil Itopya'da 2400'e satılıyor bilmiyorum bütçeniz dahilinde mi?

1500 gibi düşünüyorum ama indirim vs olursa birkaç yüz Türk lirası kadar daha arttırabilirim.

Bunu bağlaması kolay mı Windows tabanlı bir sisteme.

9.nesil İtopya'da 2400'e satılıyor bilmiyorum bütçeniz dahilinde mi?

İnternette 3 bin küsurden fazlaydı bunu gördüğüm iyi oldu listeme ekleyeyim fiyatı piyasa göre uygun gibi.

1500 gibi düşünüyorum ama indirim vs olursa birkaç yüz Türk lirası kadar daha arttırabilirim.

Kullanıyorum ve öneririm, ilk hesap kuponu ile alın alacaksanız.
Bu tür düşük bütçeli ürünlerin hall effect sensörlerinden bir şey beklememek gerekir ondan dolayı önerdiyseniz bu arada.

Hocam konudan bağımsız olacak ama

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 464, 69TL 75% İndirim | Bluetooth, Dongle, anahtar için kablolu, Android, iOS, PC ve buhar oyunları ile g Nova Lite kablosuz Gamepad denetleyicisi

Bu gamepad alınır mı?

Hocam konudan bağımsız olacak ama

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 464, 69TL 75% İndirim | Bluetooth, Dongle, anahtar için kablolu, Android, iOS, PC ve buhar oyunları ile g Nova Lite kablosuz Gamepad denetleyicisi

Bu gamepad alınır mı?
Yine aynı şeyi söyleyeceğim:
Bu tür düşük bütçeli ürünlerin hall effect sensörlerinden bir şey beklememek gerekir.

8BitDo Ultimate C daha kaliteli analoglara sahip.

Ancak vergiyle 700 TL oluyor o GameSir, 8BitDo ise 1.200 TL. Arada büyük bir fiyat farkı var, fiyatına göre iyi bir ürün gibi duruyor.

Kullanıyorum ve öneririm, ilk hesap kuponu ile alın alacaksanız.

Bu tür düşük bütçeli ürünlerin hall effect sensörlerinden bir şey beklememek gerekir ondan dolayı önerdiyseniz bu arada.
İncelemesi çok iyi bu gamepad'in.

Bu gamepad dediğim machenike'ın bende alıcam haziran başı denemek için gamepad olunca akan sular duruyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı