Bilgisayar masası önerisi

Bekant 160 cm masayı ben yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Gayet sağlam ve geniş bir masa.

2 monitörümü ve laptobumu rahatça yerleştirebiliyorum.

_MG_0073.jpg

Marangozlar ile uğraşmaktansa en iyi tercihlerden biri bana göre.

Bekant 160 cm masayı ben yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Gayet sağlam ve geniş bir masa.

2 monitörümü ve laptobumu rahatça yerleştirebiliyorum.

Eki Görüntüle 617385

Marangozlar ile uğraşmaktansa en iyi tercihlerden biri bana göre.
Hocam masada sallanma gibi bir sorun var mı? Kasayı da masanın üzerine koyacağım çünkü.

Hocam masada sallanma gibi bir sorun var mı? Kasayı da masanın üzerine koyacağım çünkü.

Sağlam ve taşıyor. Ama yine de, 160 CM kasayla kullanmak için az gelebilir. Ben o nedenle Alex keson aldım aynı renkte, masanın yüksekliği de hemen hemen aynı zaten. Kasa, masadan ayrı oalrak hemen yanında kesonda duruyordu. :)

Sağlam ve taşıyor. Ama yine de, 160 CM kasayla kullanmak için az gelebilir. Ben o nedenle Alex keson aldım aynı renkte, masanın yüksekliği de hemen hemen aynı zaten. Kasa, masadan ayrı oalrak hemen yanında kesonda duruyordu. :)
Peki önerebileceğiniz yine ikea'dan bir masa var mı bu biraz pahalı geldi bana MAX 800'e kadar.
Ya da vaz geçtim ikea da olmak zorunda değil max 800 TL sallanmayan bir masa tavsiyeniz var mıdır?

Peki önerebileceğiniz yine ikea'dan bir masa var mı bu biraz pahalı geldi bana MAX 800'e kadar.
Ya da vaz geçtim ikea da olmak zorunda değil max 800 TL sallanmayan bir masa tavsiyeniz var mıdır?
Ben de zamanında çok baktım ama en uygun olarak bunu bulmuştum. Tabii bir sene önce uygundu.

Şu masalar da güzel:

Ben de zamanında çok baktım ama en uygun olarak bunu bulmuştum. Tabii bir sene önce uygundu.

Şu masalar da güzel:

Bu masalarda, kağıt dolgu var bu dayanıklılığını etkilemez mi? Neresinde olduğunu bilmiyorum çünkü. Ayrıca bu masalar sallanıyor mudur acaba?? Aklımı baya karıştırdı doğrusu. Çünkü internette de onlarca masa var.. Oyuna başlamadan kullanıcı adı seçmek gibi bir sendrom yaşıyorum:):)

Kağıt dolgu var ama sağlam masalardır. Zaten bu fiyata bu genişlikte masa bulmak ya da yaptırmak da zor olur günümüzde.

Dİkkat edersen daha sağlam olsun diye kesonlu olan modeli de attım. :)
Son bir soru daha kusura bakmayın ama :)

Bu masa hakkında ne düşünüyorsunuz?

Geri
Yukarı