Bilgisayar masası önerisi

Bütçe
6k

TheBlein

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İş Sağlığı ve Güvenliği
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi sosyaller. GT 501 üzerine koyabileceğim bir oyuncu masası arıyorum. Oyuncu dediğime bakmayın sağlam kaliteli olması ve sallanmaması yeterli. A101'den bunu buldum:

Sizin önereceğiniz sağlam masa var mı?

Buda var veya bu

5000-6000 hocam

Hocam odanızın şekline göre, kullanacağınız alana göre tercihte bulunmalısınız biz nasıl bilip de önerelim ? Ben bildiğiniz şu masayı kullanıyorum hem kasa zeminden yukarıda olduğu için toz çekmiyor hem de masamı işgal etmemiş oluyor. Mis gibi...

Hocam odanızın şekline göre, kullanacağınız alana göre tercihte bulunmalısınız biz nasıl bilip de önerelim ? Ben bildiğiniz şu masayı kullanıyorum hem kasa zeminden yukarıda olduğu için toz çekmiyor hem de masamı işgal etmemiş oluyor. Mis gibi...
Hocam sağlam masa olsun oda falan önemli değil 140 cm uzunluğa kadar yoku var

Ortalama 2 senedir bunu kullanıyorum, gayet memnunum, acelesi yoksa indirimde bu ürünü tavsiye ederim. Kurulumu kolay, geniş masa, malzeme kalitesi de gayet iyi.
Hocam bunlar sallanıyor ya bende bunun küçük olanı var üzerine kasa koyacağım bay ağır kasa

Hocam sağlam masa olsun oda falan önemli değil 140 cm uzunluğa kadar yoku var

Hocam bunlar sallanıyor ya bende bunun küçük olanı var üzerine kasa koyacağım bay ağır kasa

Asus Tuf Gaming GT501VC Mid Tower
Asus Tuf RTX 3060Ti

ile kullanıyorum görseller şu şekilde:

Dosya Ekleri

• gaming pc_1_yeni.jpeg
    gaming pc_1_yeni.jpeg
    208,4 KB · Görüntüleme: 53
  • gaming pc_2_yeni.jpeg
    gaming pc_2_yeni.jpeg
    172,1 KB · Görüntüleme: 50

5000-6000 hocam.

Bu masayı ocak ayının başından beri kullanıyorum 160cm modelini ve gerçekten memnun kaldığımı söyleyebilirim. TUF GT502 gibi dev bir kasa olmasına rağmen 24' ve 20' civarlarındaki 2 monitörü çok rahat kullanma fırsatı veriyor gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. Işıkları falanda gece gerçekten çok güzel gözüktüğünü söyleyebilirim tek sorun sanki masa biraz ortadan esniyor gibi duruyor ama çok sıkıntı değil ve mesela soğuk su terleme yaptığı zaman masada iz kalıyor ama elinizle hemen kayboluyor. Öneririm çok memnunum dediğim gibi esneme hariç herhangi bir sallanma durumu falan olmuyor deprem anında çok işime yarayacak gibi duruyor :D

Bu masayı ocak ayının başından beri kullanıyorum 160cm modelini ve gerçekten memnun kaldığımı söyleyebilirim. TUF GT502 gibi dev bir kasa olmasına rağmen 24' ve 20' civarlarındaki 2 monitörü çok rahat kullanma fırsatı veriyor gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. Işıkları falanda gece gerçekten çok güzel gözüktüğünü söyleyebilirim tek sorun sanki masa biraz ortadan esniyor gibi duruyor ama çok sıkıntı değil ve mesela soğuk su terleme yaptığı zaman masada iz kalıyor ama elinizle hemen kayboluyor. Öneririm çok memnunum dediğim gibi esneme hariç herhangi bir sallanma durumu falan olmuyor deprem anında çok işime yarayacak gibi duruyor :D
Hocam bunun T modeli varmışta stoklarda yokmuş buda gözümü korkuttu biraz kırılacakmış gibi duruyor

ASUS TUF Gaming GT501vc mid Tower.
ASUS TUF RTX 3060 Ti.

İle kullanıyorum görseller şu şekilde:

Hocam dakikalardır oda tasarımına bakıyorum çok güzel yapmışsınız. Bende kapı girişi sağda kalıyor kasa tarafından giriliyor görüntüsü kötü dururmu acaba? Gelen geçen kasaya çarpmasın?

Hocam bunun t modeli varmışta stoklarda yokmuş bu da gözümü korkuttu biraz kırılacakmış gibi duruyor.

Hocam bu masa o t modelinden sağlamdır emin olun ayakları sağlam bir malzemeden buraya atılanlar gibi ahşap falan değil hem o t masanın stokları ocak ayındada yoktu artık üretmiyorlar galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı