Bilgisayar mı motor mu almalıyım?

TraicXL

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben traic;
2.30 ayda bir işte çalışarak 15 bin TL kazanacağım Allah nasip ederse eğer 3 ay çalışsam kendimi zorlasam 26 bin TL'ye ulaşıyor. 125 CC'lik motor mu alsam yoksa 2 ay çalışıp oyun bilgisayarı mı? Motora tutkunluğum var ama işim olsun oyun tutkunluğum olsun bilgisayarsız yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Motor masraftır insanlar şunu unutuyorlar. Arabayı aldın motoru aldın da bunun gideri senden hep gider, motoru aldın da bunun kasıdır dizliğidir vs... Bunlar hep masraf. Görmediğiniz şeyleri görmenizi isterim bunun vergisi masraf, yakıtı masraf, sorunları olacaktır motorun zamanla onlar masraf. Amaaaaa pc öyle değil.

PC kullanıcı dostudur seni asla yarı yola bırakmaz. PC alıp içerisinde motocross falan oynayabilirsin:'D

Merhaba ben traic;
2.30 ayda bir işte çalışarak 15 bin TL kazanacağım Allah nasip ederse eğer 3 ay çalışsam kendimi zorlasam 26 bin TL'ye ulaşıyor. 125 CC'lik motor mu alsam yoksa 2 ay çalışıp oyun bilgisayarı mı? Motora tutkunluğum var ama işim olsun oyun tutkunluğum olsun bilgisayarsız yapamıyorum.
Bilgisayar alın iyisinden sonrasında gücünüz yeterse motor almanızı tavsiye ederim.

Merhaba ben traic;

Bilgisayar al o motorun benzini kim bilir ne kadar masraf çıkarır.

Bu durum size kalmış amacınıza bağlı eğer çok oyun tutkunuysanız bilgisayar alın eğer ulaşım rahat olsun istiyorsanız motosiklet alın ama 2 side masraflı iş çünkü bu ekonomik krizde bilgisayarlar en ucuz 15 bin lira ben olsam motosiklet alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı