Bilgisayar mühendisliği için 35-40 bin TL oyuncu laptop önerisi

Bütçe
35.000-40.000
İçi böyle A15'in paneli bende bilemiyorum ama soğutma olsun vs. A15 her türlü daha iyi onu biliyorum F15'in bakır boruları bile Omen'dan daha fazla.
Acer nitroda sıvı metal var hocam sıcaklık değerlerinde ne hpnin ne acerin yanına yaklaşabilir tuf serisi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SSD olarak 1 TB olması daha uygun gibi benim bölümüm için ve oyun oynayabilmek için?
Acer serisinde yükseltme kısmı daha serbest TUF 2x8 yolluyor yükseltme yapmak için birinden kurtulmalısınız. 2023 yılının en başarılı serisi Nitro 16 Türkiye'de hem kur üzerinden dengeli satış yapıp kaliteli kasa sunuyorlar ASUS F/P kısmını beceremiyor direk premium kasa yapıyorlar yüksek bütçede ASUS alın.

Acer Nitro'da sıvı metal var hocam sıcaklık değerlerinde ne HP'nin ne Acer'in yanına yaklaşabilir TUF serisi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam Nitro 16 ya yaklaşamaz zaten ama HP'den iyi bir soğutma sistemine sahip benim de bir fotoğrafım var ama biraz kirli laptop ondan koymadım.

Bu da benim bilgisayar Victus 16 S0057NT.

Dosya Ekleri

• HP-Victus-16-S0066NT-incelemesi-ic-taraf.jpg
    HP-Victus-16-S0066NT-incelemesi-ic-taraf.jpg
    307,2 KB · Görüntüleme: 7
  • WhatsApp Image 2024-04-27 at 13.49.15.jpeg
    WhatsApp Image 2024-04-27 at 13.49.15.jpeg
    106,7 KB · Görüntüleme: 11
Acer Nitro'da sıvı metal var hocam sıcaklık değerlerinde ne HP'nin ne Acer'in yanına yaklaşabilir TUF serisi.

Acer serisinde yükseltme kısmı daha serbest TUF 2x8 yolluyor yükseltme yapmak için birinden kurtulmalısınız. 2023 yılının en başarılı serisi Nitro 16 Türkiye'de hem kur üzerinden dengeli satış yapıp kaliteli kasa sunuyorlar ASUS F/P kısmını beceremiyor direk premium kasa yapıyorlar yüksek bütçede ASUS alın.

Mağazalarda ASUS serileri 45.000 TL ve üstündeydi o yüzden en uygun HP buldum (attığım modeli)

Hocam Nitro 16 ya yaklaşamaz zaten ama HP'den iyi bir soğutma sistemine sahip benim de bir fotoğrafım var ama biraz kirli laptop ondan koymadım.

Yani sizlerin düşüncesi hangi yönde kalden ve hyraxa sizce attığım sistemden vazgeçmeli miyim?

Mağazalarda ASUS serileri 45.000 TL ve üstündeydi o yüzden en uygun HP buldum (attığım modeli)

Yani sizlerin düşüncesi hangi yönde kalden ve hyraxa sizce attığım sistemden vazgeçmeli miyim?
Attığınız sistem kötü bir sistem o işlemci rtx 4050ye gereksiz 42kya alınmaz attığım nitro serisi alınabilir bütçe çıkmazsa arkadaşın dediğin gibi ya a15 ya da hp victusu alın benim size attığım.
Mağazadan neden kazıklanmak istiyorsunuz ki büyük ihtimalle teknosada vardır o bilgisiyarlar gidin bir bakın derim.

Haklı olabilirsiniz hocam zaten monster ve excalibur kadar ısınan pcler değil bu üçüde fiyatlarının en iyileri. HP Victus son zamanlarda soğutmayı başarılı yapıyor limitleyerekte olsa ama limiti iyi ayarladıkları için performans kaybı 2-3 fps sıcaklık 10 derecelere kadar düşüyor.

Attığınız sistem kötü bir sistem o işlemci RTX 4050ye gereksiz 42kya alınmaz attığım Nitro serisi alınabilir bütçe çıkmazsa arkadaşın dediğin gibi ya A15 ya da HP Victus'u alın benim size attığım.
Mağazadan neden kazıklanmak istiyorsunuz ki büyük ihtimalle Teknosa'da vardır o bilgisayarlar gidin bir bakın derim.

Haklı olabilirsiniz hocam zaten Monster ve Excalibur kadar ısınan PC'ler değil bu üçüde fiyatlarının en iyileri. HP Victus son zamanlarda soğutmayı başarılı yapıyor limitleyerek de olsa ama limiti iyi ayarladıkları için performans kaybı 2-3 FPS sıcaklık 10 derecelere kadar düşüyor.

2-3 FPS %100 FPS'den %1 ile %0-1'lik FPS dilimlerine bakın frametime a bakın frametime Bizans kılıcı gibi yükseliyor ilk aylar güzeldi sonradan bozdu droplar bolca var stutter de dahil.

@zemherir kesinlikle vaz geçmelisin RTX 4050'ye o kadar para verilmez ve limitli bir laptop.

2-3 FPS %100 FPS'den %1 ile %0-1'lik FPS dilimlerine bakın frametime a bakın frametime Bizans kılıcı gibi yükseliyor ilk aylar güzeldi sonradan bozdu droplar bolca var stutter de dahil.

@zemherir kesinlikle vaz geçmelisin RTX 4050'ye o kadar para verilmez ve limitli bir laptop.
1x16 ramden kaynaklı da olabilir hocam ben genelde nitro önerip geçiyorum fiyatına göre muazzam özellikler sunuyor her laptopun eksisi var. HPnin srgb oranları düşük ve panel yapısı kötü ekranı sallanıyor dış tasarımı sade benim hoşuma gidiyor kimisi sevmiyor gösterişli bir şey arıyor.Fan seslerinin fazla olduğunu duymuştum ve alt ızgara tarafı daha iyi olabilir gibi ısınma sorunları galiba ilk versiyonlarında var sanırım düzeltmişler gibi lakin çok fazla şikayet olduğunu okumuştum. Ama kesinlikle fiyatına değer parça kalitesi premium hissettiriyor. Acer nitro 16ydı sanki ssd yazması falan 7000 6000 gibi değerlere sahipti srgb %100 olması ips panel bence bütçesindeki her laptoptan daha iyi.

Geri
Yukarı