Bilgisayar mühendisliği için Marmara Üniversitesi vs İstanbul Bilgi Üniversitesi

Marmara bilgisayardan çıkıp işsiz kalabilen varsa bunu nasıl başardın diye sormak isterim.
Hocam konu sadece işsiz kalmak da değil ki. Asgari ücretle çalışan adam işsiz değil sonuçta. Ailem sağlıkçı olduğu için çevreleri geniş, birkaç tane dişçi tanıdıkları da var. Bayağı büyük paralar kazanıyorlarmış. Dolayısıyla elimde güçlü kozlar olmalı önlerine sürebileceğim. Benim için para o kadar önemli değil, ama asgari ücretle çalışmak da istemiyorum. Kendi ihtiyaçlarıma ve hobilerime yetebilmek istiyorum. İleride güzel bir arabam olsun, oturduğum ev kendi evim olsun istiyorum.

Hocam konu sadece işsiz kalmak da değil ki. Asgari ücretle çalışan adam işsiz değil sonuçta. Ailem sağlıkçı olduğu için çevreleri geniş, birkaç tane dişçi tanıdıkları da var. Bayağı büyük paralar kazanıyorlarmış. Dolayısıyla elimde güçlü kozlar olmalı önlerine sürebileceğim. Benim için para o kadar önemli değil, ama asgari ücretle çalışmak da istemiyorum. Kendi ihtiyaçlarıma ve hobilerime yetebilmek istiyorum. İleride güzel bir arabam olsun, oturduğum ev kendi evim olsun istiyorum.
Dostum asgari ücret ile çalışmazsın merak etme.Üstelik yurt dışına çıkma şansın baya yüksek olur haberin olsun. Marmara kalbur üstü üniversite. Burda önemli olan senin ne istediğin . İki meslekte de güzel kazanırsın .

Dostum asgari ücret ile çalışmazsın merak etme. Üstelik yurt dışına çıkma şansın bayağı yüksek olur haberin olsun. Marmara kalbur üstü üniversite. Burada önemli olan senin ne istediğin. İki meslekte de güzel kazanırsın.

Hocam peki Marmara bilgisayar mühendisliği mi gazi bilgisayar mühendisliği mi okunur.

Geri
Yukarı