Bilgisayar mühendisliği sıralamalı nasıl olur?

UltimateTeam

Centipat
İTÜ, TOBB, Özyeğin'in (burslu) bilgisayar mühendisliği sıralamalarını merak ediyorum. Sizce 1.6k altına düşer mi? Her yıl yükselerek gelmişler umarım daha gerideki üniversiteleri araştırmam gerekmez, çünkü bunlardan sonra sıralamaların arası açılmaya başlıyor.

Ben yükseleceğini düşünüyorum. Tercih listenizi sağlam hazırlayın. Sonra bir bakmışsınız ki sizden 5k gerideki üniversiteye bile giremeyebilirsiniz.

Ben yükseleceğini düşünüyorum. Tercih listenizi sağlam hazırlayın. Sonra bir bakmışsınız ki sizden 5k gerideki üniversiteye bile giremeyebilirsiniz.
Kötü ihtimal olarak 5.2k ve 8.4k'deki üniversiteleri de yazacağım onların 1.6k'ye kadar gelmesi bence çok abartılı bir ihtimal ama bu üç üniversite de gelmezse benim için hayal kırıklığı olur.

Ben geçen sene mühendisliği yazdığımda benden 8k aşağıdaki üniversiteye gidememiştim. Tabi bu benim sıralamam ile de alakalı. Kendileri 65k idi. Eğer sıralamanız 30k ve daha aşağıda ise makas oynaması daha az olur ama siz gene kendinizi sağlama alın.

İTÜ'ye hiç güvenmeyin derim 1.800'den 1.600'ü geçmesi bence normal olur. Diğerleri de özel ve kontenjanları az olduğu için iyi bir yorum yapmak sıkıntı. Hakkınızda hayırlısı olsun, çok kritik bir noktadasınız.

İTÜ'ye hiç güvenmeyin derim 1.800'den 1.600'ü geçmesi bence normal olur. Diğerleri de özel ve kontenjanları az olduğu için iyi bir yorum yapmak sıkıntı. Hakkınızda hayırlısı olsun, çok kritik bir noktadasınız.
Yazmayı unutmuşum İTÜ için okul birinciliği kontenjanı avantajım var, daha çok ona güveniyorum ama o da pek belli olmuyor, Vakıflarda bu kontenjan kullanılamıyor, dediğiniz gibi yorum yapamıyorum. Umarım tercih sonuçları beni üzmez.

İTÜ ve Özyeğin gelmezse yazacak bir tek Hacettepe kalıyor onun da sıralaması çok geride

Son düzenleme:

Geri
Yukarı