Bilgisayar oynarken Doritos yer misiniz?

Merhaba bilgisayar oynarken Doritos yemeyi ve Coca-Cola içmeyi çok seviyorum. Siz de sever misiniz?

Benim Xbox 360 kolum vardı onunla birlikte Doritos yiyordum en sonunda Doritos bittince fark ettim kumanda bildiğin vazelinle banyo yaptırmışın gibi oldu baktım bu silmekle geçmeyecek içini açayım derken B kırmızı butonunu kaybetmiştim.(Doritos Yeşildir sarı yiyenin kendine saygısı yoktur.)

Benim Xbox 360 kolum vardı onunla birlikte Doritos yiyordum en sonunda Doritos bittince fark ettim kumanda bildiğin vazelinle banyo yaptırmışın gibi oldu baktım bu silmekle geçmeyecek içini açayım derken B kırmızı butonunu kaybetmiştim.(Doritos Yeşildir sarı yiyenin kendine saygısı yoktur.)
İşte tam bu yüzden.Yemeyin la senin kolunu misafir olarak görsem iğrenirim.Ben kendimden bile tiksinen biri olduğum için klavyenin üstünde yağ lekesi ....

Yağlı olmaması lazım. Klavye indian street food standlarına benziyo sonra. Enerji içeceği içerim genelde.

Benim Xbox 360 kolum vardı onunla birlikte Doritos yiyordum en sonunda Doritos bittince fark ettim kumanda bildiğin vazelinle banyo yaptırmışın gibi oldu baktım bu silmekle geçmeyecek içini açayım derken b kırmızı butonunu kaybetmiştim.(Doritos yeşildir sarı yiyenin kendine saygısı yoktur.)

Yeşil ve kırmızı'dır.

Yeni konular

Geri
Yukarı