Bilgisayar Parçaları

• Konuyu başlatan weZy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 859

weZy

Kilopat
Daha fazla  
Bende fazla para yok ama tek tek parçaları alacağım mesala 1 tane aldım saklasam tek tek biriktirsem parça boşta durdurkca kullanmadıgımda birşey olurmu ?

Bir sorun olmaz. Bozulma gibi bir durum olmaz. Ancak aldığınız bir parça aradan 2 ay geçince aynı paraya daha iyi parçayı alma imkanını kaçırmış olacaksınız. Tavsiyem parayı ayarlayıp toplamak.

Ben de öyle yapmayı düşünmüştüm. Para biriktirdikce parçaları tek tek alacaktım. Ama sonra İ3-6100 almama son 1gün kaldığında i3-7100 çıktı ve yanlış yaptığımı anladım. Şimdi bekliyorum tüm para birikince en güncel bileşenleri ve de hepsini birden alıcam. Sen de böyle yap bence. İnşallah ikimizde kısa zamanda iyi bir sistem toplarız :)

üzülme parayı biriktirmeye devam et. Sen tam parayı biriktirene kadar daha güncel ve hesaplı ürünler çıkabilir. çıkmasa bile şimdiki güncel ürünler eskidiği için fiyatları düşebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı