Bilgisayar ses çıkışından bilinmeyen bir ses geliyor

umutan.png

Hectopat
Merhaba, günlük işlerimi yaparken kulaklığıma ara ara kısa bir müzik ritmi geliyor. Önce bluetooth kulaklık ile alakalı olacağını düşünüp kablolu kulaklığa geçtim bunda da aynı sorunu yaşadım. Bilgisayarımda iki tane bilindik mühendislik uygulaması dışında korsan herhangi bir uygulama yok. Bilinmeyen kaynaklardan dosya indirmiyorum. Kaspersky ücretli tam sürüm kullanıyorum. Çok defa ayrıntılı tarama yaptırdım ve bir şey çıkmadı. Çoğu dosyamı Google Drive üzerinde tutuyorum. Zararlı yazılım bulaşmış olma ihtimali çok az diye düşünüyorum. Bayadır kafa yoruyorum ama neyden kaynaklandığını bir türlü çözemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Ayrıca işletim sistemi olarak Windows 11 Pro 23H2 sürümünü kullanıyorum. Bilgisayar olarak ise HP Victus 16-D1050NT 7H8Y4EA model dizüstü bilgisayar kullanıyorum.

2-3gündür Steam açıkken, Epic Games açıkken ve arada ikisi de açık değilken bildirim sesi gibi bir ses geliyor ama bakıyorum bildirim yok. Kaspersky taramaları temiz çıkıyor. Genel bir sorun mu acaba?

2-3gündür Steam açıkken, Epic Games açıkken ve arada ikisi de açık değilken bildirim sesi gibi bir ses geliyor ama bakıyorum bildirim yok. Kaspersky taramaları temiz çıkıyor. Genel bir sorun mu acaba?

Evet, kısa süren bir müzik yaklaşık bir, iki saniye sürüyor. En son bir ay önce olmuştu şimdi tekrar başıma gelince korktum.

Evet, kısa süren bir müzik yaklaşık bir, iki saniye sürüyor. En son bir ay önce olmuştu şimdi tekrar başıma gelince korktum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonunda kaydetmeyi başardım. Bilgisi olan var mıdır acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı