Bilgisayar toplamak için site önerisi

Seneye 20kya sistem toplamak biraz zor olur ama İtopya güzel gibi bazıları kazık oluyor bazıları iyi uygun bir fiyata almıştım İtopya'dan bilgisayarımı hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Seneye 20kya sistem toplamak biraz zor olur ama İtopya güzel gibi bazıları kazık oluyor bazıları iyi uygun bir fiyata almıştım İtopya'dan bilgisayarımı hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Hocam 4060 sistem şuan 19k. Umarım artmak yerine iner. Seneye kasım indirimleri geliyor. O sırada almayı düşünüyorum. Evet 20k düşük. Eskiden 20k'ya araba alınırdı şimdi sistem alınmıyor maalesef. Bulamazsam 2. el'e yöneleceğim.

Seçimlerden sonra dolar yükselir toplamak mantıklı. Fiyatı hangisi uygunsa ona yönelin. İnce hesap Gaming gecesi ufaktan RAM ve M.2 alabilirsiniz kampanyaya denk gelirse. Diğer siteler pahalı.

O parayı şu an dolar/euro tarzı şeylere yatırın paranız değer kaybetmesin.
Para şuan var ama az. Seneye 2 tane sistemimi satacağım ve 1 ay çalışacağım. Yetmezse babamdan alacağım. Ama iyi fikir.

Seçimlerden sonra dolar yükselir toplamak mantıklı. Fiyatı hangisi uygunsa ona yönelin. İnce hesap Gaming gecesi ufaktan RAM ve M.2 alabilirsiniz kampanyaya denk gelirse. Diğer siteler pahalı.
Hocam ben apu sistemi 10k'ya alıp 2. el RX 6000 ekran kartı alsam nasıl fikir olur? Daha uygun bence.

Para şu an var ama az. Seneye 2 tane sistemimi satacağım ve 1 ay çalışacağım. Yetmezse babamdan alacağım. Ama iyi fikir.

Hocam ben APU sistemi 10K'ya alıp 2. el RX 6000 ekran kartı alsam nasıl fikir olur? Daha uygun bence.

10k ya sistem bulursun. Parçalara bakmak lazım. Uygun bir şeyler bulunur. Dolar şu aralar yavaş seyir gidiyorken almak gerekir. 3 ay sonra merkez bankası para yok para yok başlar söylenmeye.:D

10k ya sistem bulursun. Parçalara bakmak lazım. Uygun bir şeyler bulunur. Dolar şu aralar yavaş seyir gidiyorken almak gerekir. 3 ay sonra merkez bankası para yok para yok başlar söylenmeye.:D
Şuan olsa zaten şuan alacağım. Seneye artacak maalesef. 10k apu sistem alıp rx 6000 ekran kartı takacağım veya 2. el bakacağım. Neyse yanıtın için sağol.

Geri
Yukarı