Bilgisayar Toplayacağım bütçem 10.000TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geceleri transformers olur bu bilgisayar :)

Yok artık bende ACER ASPİRE 571-G var İNTEL İ5-3210M 2.5 GHZ işlemci var ekran kartı GT630M EURO TRUCK SİMÜLATÖR 2' de ultra ayarlarda kasıyor:).

Eveet. Konuyu açan Cihan Kabak. Bu adam bir sahtekar çünkü forumda iki hesap birden açmış.

Mehmet Kabak
E-posta: [email protected]

Cihan Kabak

İki hesabını da Spam-O-Taic'leyip perma ban'ladık. IP'leri elimizde kayıtlı.

Eveet. Konuyu açan Cihan Kabak. Bu adam bir sahtekar çünkü forumda iki hesap birden açmış.

Mehmet Kabak

Cihan Kabak

İki hesabını da Spam-O-Taic'leyip perma ban'ladık. IP'leri elimizde kayıtlı.

IP'leri ne yapacaksın Recep abi ? :)

- - - Güncellendi - - -

Yok artık bende ACER ASPİRE 571-G var İNTEL İ5-3210M 2.5 GHZ işlemci var ekran kartı GT630M EURO TRUCK SİMÜLATÖR 2' de ultra ayarlarda kasıyor:).
Bende orta ayarda hiç donmuyor yüklenmişsin ultraya tabi kasar.

Arkadaşlar bende yaklaşık 1 hafta önce topladım sistemimi. Konuma yapılan yorumlara bakın birde buraya. Mert 'RevoLand' Ercan kardeşime teşekkür ederim. Kendisiyle skype aracılığı ile görüştük kafamı netleştirdim sistem topladım. Yakında resimleri yükleyeceğim. Böyle saçma sapan konulara sayfalarca yorum yapılıyor, ama benim konuma bir bakın siz ne düşüneceksiniz. :D Gördüğüm zaman bu tip sahtekarları çok canım sıkılıyor. Kimseye kızmıyorum sadece bu tip sahtekarlara bence yorum yapmaya değmez.
https://www.technopat.net/forum/masaustu-bilgisayarlar/38797-3500-tl-sistem-tavsiyesi.html

Ummadık taş baş yarar adam toplar ondan sonra dönme sözünden ,lafını yutma :D Oradan buradan geldi şu zorluklarla topladım diyordun. Ağlatırlar adamı, büyük konuşma.

Ben zorlukla sistem topladığımı hiç söylemedim. :D Kişileri karıştırıyor olabilirsin, mesajlarıma bakabilirsin, öyle bir sıkıntım yok.
Engelli maaşımı aldığımda sistemi tamamladım.

Hatta ikinci bir makina toplayacağımı da söyledim, sadece anakart ve işlemciye 5000 lira verebileceğimide burdan söyleyeyim. :D ama araba aldıktan sonra.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı