Bilgisayar tüm Wi-Fi'leri görmüyor

TurkmenDesign

Kilopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam,

Windows bilgisayarımda birkaç Wi-Fi ağı dışında hiçbir şekilde Wi-Fi bağlantı noktalarını görmüyor. Telefon ile internet paylaşıyorum yine görmüyor. Daha önce böyle bir şey yaşamadım. Bu sorunu nasıl çözeriz?

Selam,

Windows bilgisayarımda birkaç Wi-Fi ağı dışında hiçbir şekilde Wi-Fi bağlantı noktalarını görmüyor. Telefon ile internet paylaşıyorum yine görmüyor. Daha önce böyle bir şey yaşamadım. Bu sorunu nasıl çözeriz?

Windows Wifi ayarlarında Hotspot 2.0 ayarları var o aktif mi bakar mısınız?

Hangi başlık altında hocam ve hangi seçeneği aktif etmem lazım ?

Ağ ve İnternet ayarları menüsünde Wifi ayarlarına girerseniz en altta. Güvenli olarak bu tip ağlara bağlanılmasını sağlıyor bildiğim kadarıyla. Probleminiz bundan mı kaynaklı bilmiyorum ama onu açın bakalım düzelecek mi?

Ekran Alıntısı.JPG

Ağ ve İnternet ayarları menüsünde Wifi ayarlarına girerseniz en altta. Güvenli olarak bu tip ağlara bağlanılmasını sağlıyor bildiğim kadarıyla. Probleminiz bundan mı kaynaklı bilmiyorum ama onu açın bakalım düzelecek mi?

Eki Görüntüle 2172645
Hocam ben yerini bulamadım. Ya da yanlış yerdeyim, anlamadım gitti.

Hocam Windows masaüstünde sağ alttaki menüye tıkladığınızda Wifi sembolü çıkıyor ya. Ona sağ tıklayın ve "Ağ ve İnternet ayarları ögesini açın" yazısına tıklayın. Ağla ilgili genel menü açılacak.

Orada solda Wifi ı bulun ve ona tıklayın. Ondan sonra açılacak sayfanın en altında yukarıda ekran resminde görünen menü olması lazım. Ben Windows 10 kullanıyorum bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı