Çözüldü Bilgisayar uyku modundan çıktıktan sonra donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

marquise

Hectopat
RAM
Adata XPG Spectrix D41 AX4U300038G16A-DT41 16 GB
Ekran kartı
3 fanlı GIGABYTE 1660S
Anakart
B450M S2H
İşlemci
R5 1600F
Bilgisayarı uyku moduna aldıktan sonra açtıgımda ekran donuyor, siyah oluyor. Bazen şifre kısmı geliyor tekrar donuyor ama bilgisayarı yeniden başlattığımda sorun olmuyor. Sebebi nedir, bunu daha önce yaşayan var mı, yardımcı olur musunuz rica etsem? Teşekkür ederim şimdiden.

Çözüm
Sorun belli oldu. Format at ve bu tarz araçları kullanma. Çözüm budur. Sürücüleri her zaman manuel yükle.
Bilgisayarı uyku moduna aldıktan sonra açtıgımda ekran donuyor, siyah oluyor. Bazen şifre kısmı geliyor tekrar donuyor ama bilgisayarı yeniden başlattığımda sorun olmuyor. Sebebi nedir, bunu daha önce yaşayan var mı, yardımcı olur musunuz rica etsem? Teşekkür ederim şimdiden.
Muhtemelen ekran kartıyla alakalı bir durum. Belki de sürücü sorunudur.

BIOS sürümün nedir? Sürücüleri en güncel hale getir manuel olarak. Chipset için güncel sürücünü indir yükle. Windows Update ile tüm güncellemeleri yükle.

Hocam F51e şu anki ama şu ana kadar sıkıntı yaşamıyordum geçen Windows Update yaptım ekran kartı driver güncelledikten sonra oldu daha öncesinde olmuyordu 30 dk önce ekran kartı driver sildim eski sürüm yükledim yine sorun devam ediyor bilgisayar açılırken sorun yaşamıyorum lakin uyku moduna aldıktan sonra açtıgımda bilgisayar ekranı geliyor 2 sn sonra siyah oluyor daha sonra yine aynı döngüde devam ediyor şifre ekranını geçtikten sonra bile devam ediyor masaüstü gelmesine ragmen.

Geri
Yukarı