Bilgisayar yeniden başlatıldı ve bazı dosyalar silindi

menchiss

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, dün C diskini boşaltma amacıyla indirilenler klasörünü D diskine taşıdım. İşlem bittikten sonra videoları da taşıdım ancak bilgisayarın ekranı saniyelik yeniden başladı (1 saniye bile değil). Ben de önemli olabileceğini düşündüm dosyalara baktım ve indirme işlemi yoktu. Bende bilgisayarı yeniden başlattım geri açtığımda klasörü açtım indirilenler taşınmıştı. Ama ana oyunların olduğu klasör yoktu. Bende onu yanlışlıkla taşıyabileceğimi düşünüp bu bilgisayardan aradım ancak klasör yoktu onun yerine klasördekiler indirilenlere girmişti. Bende dalgınlıkla indirilenleri ana klasörüme atabileceğimi düşündüm ve bir hata ile indirilenlere girebileceğini düşündüm. Aradığım zaman orada da yoktu oyunlara girmeye çalıştığımda açılmıyordu. Bende Denetim Masası'ndan kaldırdım ve geri yükledim Epic Games'i yüklemeye çalışırken klasörüm orada gözüküyordu ancak orayı tekrar kontrol etsem de yoktu. Bende başka bir klasör açmıştım başka bir yerde de ana klasörümün yeni klasör içinde gözüktüğünü gördüm tekrardan bu bilgisayardan ara dedim ancak yine bir şey bulunamadı ne yapmam gerek?

Yeni konular

Geri
Yukarı