Bilgisayara 2. bir RGB kontrolcü bağlantısı takılabilir mi?

Sgt.Revenger

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:Ryzen 5 1600
Anakart:Asus prime a320m-F
Ekran Kartı:Gtx 1650
Kasa:Darkflash skywalker
Depolama:256gb ssd
Ram:16 Gb 3000mhz
RAM
16gb 3000mhz
Ekran kartı
Gtx 1650
Anakart
Asus Prime A320M-F
İşlemci
Ryzen 5 5600
Arkadaşlar selam yakın zamanda işlemcimi ve soğutma sistemimi değiştirdim. Sıvı soğutma olarak da MSI MAG CoreLiquid M.240 modelini aldım. Sıvı soğutma çalışıyor fakat RGB bağlantısını yapamadım. Kasamda bir tane RGB kontrölcü mevcut fakat oda sanırım 6 pinli. Benim aldığım soğutmanın RGB kabloları ise 3 pinli. 2. bir RGB kontrölcüsü bağlamak mümkün müdür?

Anakartım: ASUS Prime A320M-F

Bu tür durumlarda bu ürünü öneriyorum.

Hocam bağlantıyı sadece SATA kablosu ile mi yapıyoruz. Anakart üzerinden bir yere takmak gerekmiyor değil mi? Sadecee ışıklar yansın yeter.

Hocam bağlantıyı sadece SATA kablosu ile mi yapıyoruz. Anakart üzerinden bir yere takmak gerekmiyor değil mi? Sadecee ışıklar yansın yeter.
Ana kartınızda 3pin 5v argb desteği yoksa sadece uzaktan kumandası ile kontrol edebilirsiniz. Ve evet sadece Sataya bağlamanız RGB'leri kontrol etmenize yarayacak gücü sağlayacaktır ve kontrolcüyü çalıştıracaktır. Bu arada uzaktan kumandası ve efekt seçenekleri fena değil.

Ana kartınızda 3pin 5v argb desteği yoksa sadece uzaktan kumandası ile kontrol edebilirsiniz. Ve evet sadece Sataya bağlamanız RGB'leri kontrol etmenize yarayacak gücü sağlayacaktır ve kontrolcüyü çalıştıracaktır. Bu arada uzaktan kumandası ve efekt seçenekleri fena değil.
Tamamdır Hocam Teşekkür Ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı