Bilgisayara format atarken press any key to boot from USB hatası

USB içerisinde doğru bir şekilde Windows imajının yüklü olması lazım USB belleği nasıl hazırladınız?

USB içerisinde doğru bir şekilde Windows imajının yüklü olması lazım USB belleği nasıl hazırladınız?
Öncelikle Windows 7 ultimate 32 bit indirdim sonra rufustan mbryi seçtim disk kısmındada o yazıyordu doğru olanı seçtim yani fotoğrafınıda atayım seçtiklerimin
Biostan secure boot (off) legacy support (on) ayarlarını yapıp dener misin.
Biosta tam olarak nerde bulamadımda dediklerini

Malesef
Peki, UEFI desteği olmayabilir örneğinden gideyim.

Farklı flaş bellek ile dener misiniz?
başka bi flaşım yok

Uefi mı Uefi olmayan bir sistem mı kullanıyorsunuz?
Valla reis bilmiyorum bende 😄 şimdi diyeceksin sende hiç bişey bilmiyorsun kusura bakmayın nasıl bir sistem olduğunu öğrenme yolu varmı

Öncelikle Windows 7 ultimate 32 bit indirdim sonra rufustan mbryi seçtim disk kısmındada o yazıyordu doğru olanı seçtim yani fotoğrafınıda atayım seçtiklerimin

Biosta tam olarak nerde bulamadımda dediklerini

Malesef

başka bi flaşım yok

Valla reis bilmiyorum bende 😄 şimdi diyeceksin sende hiç bişey bilmiyorsun kusura bakmayın nasıl bir sistem olduğunu öğrenme yolu varmı
Benim hatam mbr diye zaten yazmıştınız ben dikkat etmedim kusura bakmayın başka çözüm yontemlerini arayıp yazacağım biosta olmaması normal Uefi biosta oluyor onlar.

Yazı gelince bir tuşa basın açılacak mı.
Basıyorum ama olmuyor bir youtube videosunda f8e basınca oluyordu onuda denedim malesef olmadı ama ilk başta çıkan ekranda deneyince bana yine açma sırasını gösterdi bende flaşı seçtim ve yine yazı çıktı f8e bastım yine ve sonra hata verdi administrator felan yazıyordu acaba onla bir ilgisi olabilirmi fotoğrafınıda koyayım

Dosya Ekleri

• 1710533650582.jpg
    1710533650582.jpg
    133,4 KB · Görüntüleme: 4

Yeni konular

Geri
Yukarı