Bilgisayara USB ile Wi-Fi paylaşılır mı?

mahmut78t56

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefondan kablosuz internet e baglanacagim. Sonra telefona USB kablosu takip bilgisayara bağlamak istiyorum. Sizce nasıl olur?

Android cihaz ise telefondan Wi-Fi'ye bağlanın. Ardından USB kablo ile telefonu bilgisayara bağladığınızda telefonda bir bildirim gözükecek. O bildirime basınca açılan sayfada "Bağlantı paylaşımı veya İnternet paylaşımı" gibi bir seçenek olması lazım. Onu seçtiğinizde telefondaki ağı bilgisayara kablo ile paylaşmış olacaksınız.

Android cihaz ise telefondan Wi-Fi'ye bağlanın. Ardından USB kablo ile telefonu bilgisayara bağladığınızda telefonda bir bildirim gözükecek. O bildirime basınca açılan sayfada "Bağlantı paylaşımı veya İnternet paylaşımı" gibi bir seçenek olması lazım. Onu seçtiğinizde telefondaki ağı bilgisayara kablo ile paylaşmış olacaksınız.
Reis dediğini yaptım sorun şu ki internet gözükmüyor bilgisayarda bağlı ama internet tok diyor

Telefonu bilgisayara bağlayın daha sonra telefon internet ayarlarında USB tethering diye bir şey olması lazım Türkçe ismini hatırlamıyorum, o ayarı açın.
Bağlıyorum internet bağlanmıyor. Sorun orada bir sorun olduğunu düşünüyorum bilgisayarda farklı telefon ve farklı usb kablosu denedim yine aynı sorun internet bağlamıyor.

Hâlâ çalışıyor mu bilmiyorum, PdaNet+ yazılımını deneyin. Hem Windows'a hem de Android'e kurun.
Reis internet geldi ama çok çok yavaş hatta hiç-bir yere girilmiyor o kadar yani

Son düzenleme:

Geri
Yukarı